Je nedeľa a ty už veľmi dobre vieš, čo to pre teba znamená. Na náš YouTube kanál totižto pribudlo ďalšie video, ktoré dokáže aspoň na malý moment zahnať narastajúcu frustráciu z blížiaceho sa pracovného týždňa.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak ju teda začínaš pociťovať aj ty, nečakaj ani sekundu, prejdi ihneď na koniec tohto článku, urob si pohodlie a spomínané video si pusti. Dozvieš sa v ňom všetky dôležité informácie o zaujímavom príslušenstve k najnovším vlajkovým smartfónom spoločnosti Samsung. Zariadenie, ktoré je hlavným aktérom našej najnovšej snímky, nesie názov Samsung DeX a po pripojení niekoľkých komponentov zvládne S8-čku pretvoriť na plnohodnotný počítač. Na ňom si následne môžeš spustiť takmer všetky aplikácie, ktoré bežne používaš vo svojom smartfóne. Viac sa už ale dozvieš z videa nižšie. Tak ako vždy, aj teraz nás poteší každý komentár, palec hore či odber.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]