Na svete snáď neexistuje človek, ktorý by nikdy nepočul o najznámejšej nielen detskej stavebnici Lego. Tá zabáva deti každého veku už celé generácie a s veľkou pravdepodobnosťou bude rovnako zabávať aj tie ďalšie.

Je teda viac než pravdepodobné, že už aj ty si sa pokúsil jednu zo stavebníc tohto typu poskladať. Či už teda tento pokus skončil úspešne, alebo nie, jedno je isté. Lego dokáže zabaviť na celé hodiny a má aj edukačný charakter.

Len pre najšikovnejších

Celé detstvo nás totiž pripravuje na skutočnú výzvu, a to skladanie nábytku z IKEI. Tieto dve stavebnice možno zohnať vo viacerých konfiguráciách, ktoré sa líšia nielen prevedením, ale i náročnosťou. Aj tí najskúsenejší stavitelia by však mohli mať problém s poskladaním novinky, ktorú Lego odhalilo svetu.

Nenechaj si ujsť
Herný svet čoskoro zasiahnu parádne tituly. Dostanú ťa týmito úchvatnými trailermi

Jedná sa o stavebnicu najznámejšej vesmírnej lode, akú svet kedy poznal. Pochádza zo Star Wars univerza, pričom jej názov znie Millenium Falcon. Pre tých menej znalých, ide o vesmírne plavidlo, ktoré využívali na prepravu a boj jedny z najznámejších postáv zo Star Wars.

Trúfol by si si?

Pochopiteľne tak nejde o žiadnu hračku pre deti, ale o zberateľskú záležitosť pre milovníkov Hviezdnych vojen. Napovedá však tomu aj jej cena. Viac si o tomto výnimočnom produkte môžeš prečítať vo vyššie uvedenej galérii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom