banner-pro-6
Presne 5 dní nám zostáva do oficiálneho predstavenia dlho očakávaného Meizu MX6. S blížiacim sa dátumom predstavenia sa nám opäť odhaľuje viac a viac detailov o tomto zariadení. Najnovší únik odhaľuje, že 19. júla sa dočkáme predstavenia viacerých produktov a samotný smartfón teda nebude jedinou novinkou spoločnosti Meizu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ďalším produktom, ktorý sa nám v plnej kráse odhalí už o pár dní, bude inteligentné flipové púzdro. To na prvý pohľad pôsobí úplne obyčajne a bez väčšieho skúmania by ste si rozdiel zrejme ani nevšimli. To sa však určite zmení po obdržaní novej notifikácie. Obal má po svojom obvode LED pásik, ktorý dokáže hravo upozorniť na správy, neprijaté hovory, e-maily, upozornenia a notifikácie všetkého možného druhu. V nastaveniach bude pravdepodobne existovať možnosť upraviť zobrazovanie notifikácií pomocou tohto inteligentného puzdra. Podpora sleep/wake funkcie je samozrejmosťou. Púzdro by malo byť vyrobené z kože, no doposiaľ nie je celkom zrejmé, akou formou doň bude dodávaná energia. Taktiež nie je celkom jasné, či bude prepojený pomocou technológie bluetooth alebo NFC. Podobné a možno ešte o niečo lepšie riešenie ponúkla spoločnosť HTC, ktorá už zopár rokov dozadu predstavila prvú generáciu svojho Dot View Case. Ten zobrazoval informácie ako napríklad počasie, čas, dátum ale aj notifikácie pomocou LED bodiek, ktoré boli umiestnené na prednej strane tohto puzdra.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


output_xsFm3T
Pri tomto LED puzdre však spoločnosť Meizu nekončí a s veľkou pravdepodobnosťou sa dočkáme ešte jedného inteligentného obalu, s ktorým bude ovládanie hudby skutočnou hračkou. Tento ďalší kus príslušenstva ponúka priehľadné okno na rýchle zobrazenie informácií. Pod týmto oknom sa nachádza viacero ovládacích prvkov, ktoré poslúžia na zjednodušené prehrávanie hudby počas toho, kým bude zariadenie v uzamknutom stave. Neprekvapí tlačidlo play/pause a ani tlačidlo slúžiace na prepnutie práve prehrávanej skladby. Tlačidlo, ktoré je umiestnené zo všetkých najvyššie je v tvare známeho písmena M a s veľkou pravdepodobnosťou poslúži na otvorenie hudobnej aplikácie bez nutnosti odomknutia zariadenia. Spolu s týmito inteligentnými obalmi ponúkne zariadenie Meizu MX6 skutočne exkluzívny pužívateľský zážitok. Ako sa staviate k podobnému druhu inteligentného príslušenstva? My si myslíme, že by takýchto „kúskov“ malo byť rozhodne viac.

meizu-music-case

Zdroj: Gizmochina.com

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP