Nová vlajková loď čínskeho výrobcu Meizu, MX5, sa pomaly odkrýva pred oficiálnym predstavením. Novinka sa bude snažiť pokračovať v tradícii úspešného minuloročného modelu. Opäť by mala zaujať široké spektrum fanúšikov, hlavne vďaka svojej výbave.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Posledné obrázky, ktoré máme k dispozícii, nám ukazujú kovové telo, ktoré by malo byť prvotriednym skvostom. Zadná strana zariadenia by mala byť mierne ohnutá, čo prinesie lepší komfort pri používaní. Veľkým lákadlom je aj snímač odtlačkov prstov, ktorý bude umiestnený v domovskom tlačidle. Prednú stranu tvorí bezrámikový displej s 5,5-palcovou uhlopriečkou a Full HD rozlíšením. Pod zadným krytom sa bude skrývať 3150 mAh batéria.

meizu mx5

Hardvérová výbava ponúkne procesor z dielne MediaTek MT6795T v spojení s 3 GB RAM. Ďalšie informácie naznačujú podporu Micro SD kariet až do kapacity 128 GB. Zadnej strane bude dominovať 20 MPx fotoaparát a pravdepodobne sa bude jednať o snímač od Sony. Oficiálne predstavenie je naplánované na 30.júna a spoločnosť už začala rozposielať pozvánky na túto udalosť. Odhadovaná cena novej vlajkovej lodi Meizu MX5 je 1799 juanov, čo je v prepočte približne 255 €, no sú to len dohady. Sledujte nás aj naďalej a dozviete sa bližšie informácie o tejto špičkovej vlajkovej lodi, ktorá opäť zamieša karty.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP