Gadgety sú súčasťou takmer každého z nás. Či už ich využívame zväčša len pasívne, alebo na dennodennom poriadku, jednoducho nám nemalým spôsobom zjednodušujú život. A teraz sme pre teba našli túto päticu, ktorá je overená tými najlepšími geekmi v obore. 

Originálny USB Type-C kábel od OnePlus

Cena: 3,55 €

OnePlus si získal výborné meno aj vďaka skvelým príslušenstvám, ktoré dodáva k svojim smartfónom. Do kategórie prémiových sa zaraďuje aj originálny USB Type-C kábel, ktorý tvorí unikátna kombinácia bielej a červenej farby, respektíve prvotriedne spracovanie ako na zovňajšku, tak aj vo vnútri. Maximálna dokáže prenášať síce len 5V, no až 4A!

zdroj fotografie: Dávid Igaz 

Kúpiť originálny USB Type-C kábel od OnePlus

Kožená kľúčenka s USB káblom

Cena: 4,44 €

Práve toto je ten gadget, ktorý by mal naozaj každý nosiť v batohu alebo v prípade nežnejšieho pohlavia v kabelke. Táto kľúčenka totiž ponúka prémiový vzhľad vďaka koženým materiálom a elegantne integrovaný USB kábel s podporou rýchlonabíjacej technológie. Už nikdy si tak nebudeš musieť pýtať kábel od známeho.

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť koženú kľúčenku s USB káblom

Lacná akčná kamera so 4K

Cena: 32,90 €

Na to, aby si mohol vytvárať výborné zábery, nepotrebuješ vysoliť stovky eur za značkové akčné kamery od Xiaomi či GoPro. Výborne ti môže poslúžiť aj táto lacná alternatívna, ktorá rovnako ponúka nahrávanie v 4K v 170-stupňovom uhle, a to vďaka kvalitnému senzoru Sony IMX179. K dispozícii máš aj 2-palcový displej, ktorý ti okamžite ponúkne prehľad o nastaveniach kamery či natočených záberoch. Vstavané WiFi je potom užitočné pre spárovanie kamery s príslušnou aplikáciou, respektíve tvojím smartfónom.

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť lacnú akčnú kameru so 4K

Farebná Xiaomi smart LED žiarovka

Cena: 14,68 €

Asi ťa veľmi neprekvapí, že ak niekto chce dodať svojmu bytu či domu nádych moderných technológií, väčšinou siahne po inteligentných žiarovkách. Xiaomi je v tomto smere výborným producentom, kedže jeho farebná LED žiarovka ponúka kvalitné prevedenie, vstavaný WiFi modul, ktorý slúži na ovládanie skrz aplikáciu Mi Home a až 16 miliónovú paletu farieb. Doma si tak môžeš hravo vytvoriť poriadnu párty.

xiaomi yeelightzdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Kúpiť farebnú Xiaomi smart LED žiarovku

Najmenšia špionážna kamera

Cena: 6,22 €

Ak si chceš len vystreliť z kamarátov alebo to so špionážou myslíš naozaj vážne, vieme, kde by si mohol začať. Našli sme totiž takúto maličkú špionážnu kameru ukrytú priamo v atrape zrkadlovky. Dokáže nahrávať v rozlíšení 640 x 480 pixelov a vytvárať fotografie, pričom tieto súbory sa ukladajú na vloženú microSD kartu (nie je súčasťou balenia). Celkom cool gadget, čo povieš?

zdroj fotografie: Zapals

Kúpiť najmenšiu špionážnu kameru

Ešte oveľa viac skutočne skvelých gadgetov však nájdeš vo výpredaji nižšie. Na všetky vyššie spomenuté gadgety platí poštovné zadarmo! Neváhaj sa s nami podeliť do komentárov, ktoré produkty zaujali teba.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom