Oheň a technologický gigant, spoločnosť Samsung, sa v poslednom čase veľmi v láske nemajú. Tento prírodný živel totižto narobil tomuto výrobcovi koncom minulého roka nemalé problémy, kedy sa nechvalne známe Galaxy Note 7-čky začali prehrievať, pričom viacerým majiteľom znenazdajky vzbĺkli.

Samsung musel nakoniec tento nepodarený smartfón stiahnuť nielen z výroby, ale aj od svojich zákazníkov. Tí sa totižto vystavovali jeho používaním poriadnemu nebezpečenstvu. Niekoľko týždňov po úspešnom návratnom programe však postretli Samsung ďalšie problémy spojené s ohňom, kedy v jednej z jeho tovární určených práve na testovanie týchto phabletov vznikol požiar. Problémy ale naďalej tohto technologického giganta neopúšťajú. Najnovšie totižto zachvátili plamene jeho kamenný obchod v Singapure. Našťastie tento požiar vznikol ešte pred jeho otvorením, a tak nebola nijaká osoba zranená.

zdroj fotografie:  popularmechanics.com
„Boli sme upozornení na požiar, ktorý vznikol v jednom z našich kamenných obchodov v Singapure. Presnejšie sa jednalo o obchod v centre AMK Hub, v ktorom začalo horieť v dnešných ranných hodinách. Plamene boli zažehnané pomocou stropných požiarnych hlavíc a žiadna osoba nebola zranená. Príčiny vzniku sú stále v štádiu vyšetrovania.“

Nenechaj si ujsť
Nemožné sa stalo skutočným! Samsung opätovne spustí predaj Galaxy Note 7 v repasovanom stave

Pravdou je, že za normálnych okolností by táto situácia s najväčšou pravdepodobnosťou ostala nepovšimnutá. Na druhú stranu sa ale Samsung v bežnej situácii práve nenachádza. Nešťastie, ktoré sa spolu s touto spoločnosťou už dlhšiu dobu vlečie, je skutočne enormné a jej vrchní predstavitelia veľa dôvodov na radosť skutočne nemajú. Všetko by sa však mohlo obrátiť na dobré po odhalení novej vlakovej lode Galaxy S8, ktorá oficiálne uzrie po prvý raz svetlo sveta v zajtrajších večerných hodinách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom