Svet technológií je čoraz obšírnejší a každý deň sa stretávame s množstvom noviniek, ktoré sú všade, kam oko dohliadne. Ak máš chuť pracovať a skúsenosť s predávaním týchto vychytávok doslova aj svojej babke, FONTECH má pre teba skvelú príležitosť. 

Technológie posúvajú moderný svet vpred a neustále sme svedkami novších a novších inovácií, o ktorých naša redakcia prináša každodenné správy. FONTECH tvorí kolektív ambicióznych mladých ľudí, ktorí ale teraz hľadajú svojho salesáka. Si ten pravý pre tento „dream“ job?


zdroj fotografie: LE Architects / Startitup

Nenechaj si ujsť
FONTECH hľadá redaktorov: Buď súčasťou najrýchlejšie rastúceho slovenského technologického portálu!

Máš špeciálne schopnosti, vďaka ktorým dokážeš predať naozaj čokoľvek? Chceš pracovať v príjemnom prostredí modernej kancelárie so super cool ľudmi, ktorá bude pripomínať tie v Sillicon Valley? Nie je nič lepšie ako stabilný full-time job, v ktorom môžeš budovať kariéru vďaka svojim špeciálnym schopnostiam. Ak si na všetky otázky odpovedal ÁNO, chceme ťa!

zdroj fotografie: LE Architects Startitup

Veď ako povedal Henry Ford: „Byť pripravený je najdôležitejší predpoklad úspechu.“ My ti poskytneme kvalitné zázemie a dôvod, prečo pre nás pracovať a ty nám na oplátku ukážeš spôsob, akým dokážeš predať potenciál FONTECHU najväčším hráčom na trhu.

zdroj fotografie: FonTech

Ak si teda myslíš, že ty si ten pravý salesák pre najrýchlejšie rastúci technologický portál na Slovensku, rozhodne neváhaj a pošli nám svoje CV na e-mail redakcia@fontech.sk. Tešíme sa na nášho budúceho kolegu, s ktorým budeme zdieľať nadšenie a ambiciózny projekt, ktorý chce zmeniť slovenskú scénu. Poď do toho!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP