banner-iphone-7Budúcoročný iPhone 8 ponesie prívlastok výročný, nakoľko sa bude jednať o jubilejnú desiatu generáciu smartfónu, ktorý spoločnosť predstavuje od roku 2007. Očakáva sa, že Apple do 8-čky vloží veľa úsilia, aby bol ešte lepším ako doterajšie modely. Najnovšie správy hovoria o implementovaní kvalitnejšieho fotoaparátu a o optickej stabilizácii obrazu.

Okrem toho, že iPhone 8 by mohol priniesť aj nový dizajn, mal by byť vybavený tým najlepším, čo Apple ponúka. Často sa začína hovoriť o ešte kvalitnejšom duálnom fotoaparáte. Tento nový systém duálnych fotoaparátov by podľa analytika Ming-Chi Kuoa mohol byť použitý až v troch nadchádzajúcich modeloch budúci rok, aj keď sa opäť nepredpokladá, že model s najmenším displejom prinesie vo svojom tele duálny fotoaparát. Gigant predstaví aj vylepšený teleobjektív, a to kvôli nemalému zvýšeniu kvality fotografii, no daňou za túto inováciu bude zväčšený snímač.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone-7-oficialne-11

Takéto rozhodnutie sa však následne odrazí na dlhšom kalibračnom čase a komplexnejšom montážnom procese, čoho výsledkom je, žiaľ, vyššia koncová cena. Do predstavenia ešte ostáva niekoľko mesiacov, no už teraz sa hovorí o troch verziách iPhonu 8. Apple pôjde s veľkosťou obrazoviek od 4,7″ vyššie. Ďalší model by mal disponovať 5,2″ displejom, ktorý je takým kompromisom pre všetkých a posledná verzia ponesie veľký 5,5″ displej. Najväčší zo súrodencov by mal zároveň obsahovať aj špičkový OLED displej, zatiaľ čo jeho menší bratia dostanú „len“ klasický LCD displej.

TIP: Apple sa pokúša presunúť kompletnú výrobu iPhonov do USA

Pošli nám TIP na článok



Teraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom