V prípade, že patríš medzi hŕstku vytrvalcov, ktorých stále neomrzeli novoročné predsavzatia, tak ti patrí náš nesmierny obdiv. Ak je aspoň jedno z tvojich predsavzatí spojené s pohybom, zmenou životného štýlu či stravovania, určite sa začala pomaly, ale isto meniť tvoja váha. Jej zmeny vďaka nasledovnému inteligentnému gadgetu môžeš sledovať najdetailnejšie ako je len možné.

Inteligentná váha vyrobená spoločnosťou Xiaomi je vybavená technológiou Bluetooth 4.0, vďaka čomu sa dokáže bez námahy spárovať s takmer každým smartfónom. K využitiu jej plného potenciálu ti teda odporúčame stiahnuť aplikáciu Mi Fit, kde môžeš podrobne pozorovať rozdiely, ktoré nastali pri konkrétnych váženiach. Váha ti v spolupráci s aplikáciou vypočíta aj tvoj BMI index. Vďaka jednoduchému a elegantnému dizajnu zapadne tento pomocník do každej domácnosti, pričom sa kvôli malým rozmerom nemusíš báť toho, že by ti niekedy zavadzala.

Xiaomi váhazdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi inteligentnú váhu z EÚ skladu za 20 €
Zľavový kupón PA2226SJ

Aby toho nebolo málo, váhu môžu využívať viacerí členovia tvojej domácnosti, nakoľko zvládne zaznamenávať údaje až 16 rôznych osôb. Vrchná sklená časť je vybavená až 161 LED diódami, ktoré spoločne slúžia na zobrazovanie váhy s presnosťou na 50 gramov. Toto všetko je napájané pomocou štvorice tužkových AA batérií, ktoré v balení umiestnené nie sú, a tak si ich budeš musieť dokúpiť zvlášť.

zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi váhu si môžeš kúpiť už za 20 € vďaka nášmu exkluzívnemu kupónu PA2226SJ. Počítať však musíš s necelými 11 € za dopravu. Je pravdou, že tento produkt nie je najlacnejší, no predstavuje skvelú investíciu, ktorá ti môže dopomôcť k vylepšeniu tvojej postavy a celkovo zdravšiemu životu.

Xiaomi váhazdroj fotografie: Xiaomi

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú