banner-iphone-7
Len pár dní dozadu technologickým svetom začali kolovať informácie o novej modelovej rade spoločnosti HTC. Táto rada nesie zatiaľ kódové označenie HTC Ocean a nie je celkom jasné, či bude takto znieť aj jej finálny názov. Jasné však je, že novinky ponúknu vskutku prekrásny dizajn či hodnotné materiály.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zrejme najväčšou zvláštnosťou, ktorá bude sprevádzať smartfóny rady Ocean, je fakt, že ani jeden z nich neponúkne jediné hardvérové tlačidlo. Taiwanská spoločnosť nechala myseľ otvorenú novým návrhom a snaží sa nám tak priniesť niečo netradičné. Napriek tomu si však pripravované zariadenia zanechajú typický dizajnový jazyk tejto spoločnosti. Tešiť sa tak môžeme na jednoduché ostré línie a zrazenú hranu na zadnej strane. Tá zabezpečí ukážkové držanie v ruke, ktorému dopomôžu aj tenučké rámiky okolo displeja. Pri pohľade na prednú stranu okrem zobrazovacieho panela zaujme fakt, že žiadne tlačidlo nie je prítomné ani na priestore pod zobrazovacím panelom či rovno na ňom. S veľkou pravdepodobnosťou sa tak dočkáme „neviditeľného“ ultrazvukového domovského tlačidla, ktoré bude slúžiť aj ako skener odtlačkov.

HTC 10 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-ocen-render-1

Rovnaké tlačidlo ponúkla aj nedávno predstavená vlajková loď spoločnosti Xiaomi. Treba mať na pamäti, že sa nejedná o oficiálne rendery od taiwanskej spoločnosti. Faktom však je, že tieto obrázky sú inšpirované nedávno uverejneným videom a všetkými informáciami, ktoré boli doteraz o smartfónoch HTC Ocean známe. Nanešťastie, pravdepodobný dátum predstavenia či predpokladané špecifikácie známe nie sú a budeme si na ne musieť nejaký ten čas počkať. Spoločnosť však musí predstaviť niečo skutočne veľké, aby sa jej konečne podarilo vymaniť z nelichotivých predajných čísel. Práve preto sa tak dočkáme duálneho fotoaparátu, ale aj nekompromisných parametrov.

TIP: Ocean Master, Ocean Note a Ocean Smart: Nové smartfóny od HTC?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]