banner-redmi-note-3-pro
Ubehol nám ďalší týždeň a máme tu opäť nový diel obľúbených Gadgetov z Číny. Pomaly sa blížime k hranici 50 dielov a sme veľmi radi, že sa vám naše výbery páčia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Púzdro na ruku (7,99 €)

Náš prvý gadget sa vyznačuje moderným vzhľadom, ktorý zaujme hlavne mladých športovcov. Ak hľadáte držiak smartfónu počas fitness aktivít, práve táto ponuka môže byť pre vás tá najlepšia.

Kúpiť v Bangood.com

Vzdialené ovládanie domácich spotrebičov (7,53 €)

Inteligentné ovládanie domácnosti v posledných rokoch rapídne naberá na popularite. Bohužiaľ, moderné a značkové ovládače stoja doslova stovky eur. Číňana sa však snažia čo najviac znížiť cenu aj takýchto zariadení a náš druhý gadget je skvelým príkladom. Modul umožňuje ovládanie domácich spotrebičov, žiaroviek a dokonca umožňuje vzdialene ovládať aj vtedy, keď ste mimo domovskú WiFi sieť.

Kúpiť v Bangood.com

Univerzálny držiak do auta (4,56 €)

V poradí náš tretí gadget sa skvelo hodí pre motoristov, ktorá väčšinu pracovného času trávia v aute a smartfón využívajú na rôzne činnosti. Držiak je flexibilný a hodí sa predovšetkým na čelné sklá. Pokojne si však môže svoje miesto nájsť aj na stredovej palubnej doske s rovným povrchom.

Kúpiť v Bangood.com

Obojstranný microUSB kábel BlitzWolf s podporou rýchleho nabíjania (4,64 €)

Osobne som zástancom len tých najkvalitnejších microUSB a obzvlášť Type-C káblov, ktoré ešte nie sú tak rozšírené a vyskytuje sa mnoho nepodarkov, ktoré ľahko zničia váš drahý smartfón. Tento prípad sa však netýka spoločnosti BlitzWolf, ktorá je jedným z najlepších výrobcov káblov na svete. Náš 4. gadget je špičkový obojstranný microUSB kábel s podporou technológie rýchleho nabíjania, výstupom 2,1 A a vhodný je aj pri nabíjaní 5 / 9 / 12 V napätím. Zaujímavosť je taktiež jeho obojstrannosť, keďže klasické microUSB káble touto vlastnosťou nedisponujú.

Kúpiť v Bangood.com

Značkový USB Type-C kábel BlitzWolf (5,57 €)

Dnešný diel ukončíme výborným tipom pre všetkých, ktorí vlastnia zariadenie s novým napájacím konektorom USB Type-C. Po celosvetových e-shopoch kolujú mnohé nepodarené kúsky, ktoré degradujú napájacie obvody a postupom času zničia samotný smartfón príliš vysokým prechodom prúdu. Ďalší špičkový kábel od spoločnosti BlitzWolf týmito problémami netrpí a dokonca sa pýši nejednou skvelou vlastnosťou. V prvom rade to je podpora rýchleho nabíjania s prechodovým prúdom maximálne 3A a napätím  5 / 9 / 12 V. Celková dĺžka kábla je 1 meter.

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP