banner-elephone-p9000
Posledný januárový týždeň tu samozrejme opäť máme diel obľúbených Gadgetov z Číny. V poradí je to už 43. diel a my sa dnes pozrieme na veľmi zaujímavé gadgety z “čínskeho“ sveta.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

USB kábel a zapalovač v jednom (4,56 €)

Ak na vašich cestách máte stále núdzu o káble k vášmu zariadeniu, tak práve tento gadget môže byť tým pravým pre vás. Jedná sa o malý náramok, ktorý jednoducho upevníte na vaše zápästie. No integrovaný USB kábel však nie je jedinou vlastnosťou. Fajčiari určite ocenia zabudovaný zapalovač. Výsledná cena sa pohybuje na úrovni 4 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Bluetooth čapica (10,22 €)

V zimných mesiacoch je nosenie slúchadiel pod čiapkou veľmi nepríjemné. Ako výborná náhrada vám môže poslúžiť štýlová čiapka, ktorá sa s vašim smartfónom prepojí cez Bluetooth a vy tak môžete nerušene a pohodlne počúvať obľúbené skladby. Samotná čiapka vás vyjde na 10 €.

Kúpiť v Bangood.com

WiFi USB kľúč s 8 GB pamäťou (11,04 €)

Áno, je to tak. Došli sme aj do tej doby, keď klasické USB kľúče pomaly vychádzajú z módy. Náhradou sa môžu stať USB kľúče, ktoré však integrujú WiFi. Spojením týchto dvoch technológií môžete jednoducho získať bezdrôtové úložisko, na ktoré sa jednoducho pripojíte cez smartfón či počítač. V našom prípade sa jedná o 8 GB úložisko a cena je prijateľných 11 €.

Kúpiť v Bangood.com

Klávesnica pre 8-palcové tablety (12,63 €)

Ak ste sa už stali majiteľom tabletu, ktorý disponuje maximálnou uhlopriečkou displeja 8 palcov, poobzerajte sa po tomto gadgete. Táto elegantná USB klávesnica s naozaj luxusným koženým púzdrom by nemala chýbať vo výbave žiadneho fanúšika tabletov a cena okolo 13 € je taktiež adekvátna.

Kúpiť v Bangood.com

Originálna Xiaomi redukcia z USB Type-C na MicroUSB (2,41 €)

Už minulý rok sa začali objavovať smartfóny s novým typom napájacieho konektora USB Type-C, ktorý, ako iste viete, je obojstranný. Určite však nie každý používateľ má doma káble s týmto novým typom konektora. Práve pre tento účel slúži redukcia priamo od čínskeho giganta Xiaomi, ktorá funguje na každom zariadení. Za tento veľmi dôležitý gadget zaplatíte len okolo 2 €.

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP