banner-minote-pro
Jubilejný 40. diel Gadgetov z Číny dnes ponúkne veľmi nápadité technologické vychytávky. Ukážeme si niečo zo svetelnej techniky a na svoje si prídu aj fanúšikovia zimných športov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

5 metrový farebný LED pásik s ovládaním (9,85 €)

Ako sme spomínali na začiatku, dnes sa pozrieme aj na zaujímavé gadgety zo sveta svetelnej techniky. LED pásiky každý pozná a pri správnej inštalácii dokážu vdýchnuť do danej miestnosti úplne nový život. V našom prípade tu však máme dokonca až 5 metrový pásik, ktorý je možné ovládať pomocou diaľkového ovládača v balení. K dispozícii máme rôzne farby, módy a máme možnosť manuálne nastaviť svietivosť. Výsledná cena je necelých 10 €.

Kúpiť v Bangood.com

Svetelný meč a lá Star Wars (8,36 €)

Premiéra nového Star Wars: Sila sa prebúdza bola síce už pred mesiacom, no nemení to nič na tom, že fanúšikovia sú po celom svete doslova pobláznení. Celkový príjem filmu prekonal hranicu miliardy dolárov a pomaly sa z neho stáva najúspešnejší film histórie. Ak ste taktiež fanúšikom tejto historickej série, nemali by ste prehliadnuť tento lákavý gadget. Imitácia svetelného meča so vstavaným laserom môže byť skvelým doplnkom do bytu a stojí iba 8 €.

Kúpiť v Bangood.com

Nádherná stolová lampa s dotykovým ovládaním (15,52 €)

Výber svetelnej techniky ukončíme pohľadom na krásnu stolovú lampu, ktorá by nemala chýbať na žiadnom stole moderne vyzerajúcej kancelárie. Táto veľmi štýlová lampa disponuje dotykovým ovládaním a je napájaná pomocou 800 mAh batérie. Cena je stanovená na 15 €.

Kúpiť v Bangood.com

Štýlová čapica s LED svetlom (5,07 €)

Od svetelných mečov, stolových lámp a LED pásikov sme sa postupne dostali až k športovému vybaveniu, ktoré môže zachrániť doslova životy. Lyžiarska sezóna je v plnom prúde a na svahu nie je núdza o “expertov“, ktorí hazardujú s vlastným životom a nenosia ochrannú helmu. S týmto článkom teda možno pomôžeme aj im a v prípade, že helmu stále odmietajú nosiť, máme pre nich riešenie. Veľmi štýlová čapica v rôznych prevedeniach nie je ničím výnimočná, no hlavným ťahákom je LED svetlo na prednej strane, ktoré môže výrazne zvýšiť bezpečnosť na svahu. Cena je veľmi prijateľná a zastavila sa na hodnote 5 €.

Kúpiť v Bangood.com

Lyžiarske okuliare so zabudovanou kamerou (73,38 €)

Akčné kamery v dnešnej dobe patria k základnej výbave športovcov. Náš predposledný gadget v dnešnom výbere je akčná kamera s naozaj netradičným umiestnením. Lyžiari zbystrite pozornosť. Tieto lyžiarske okuliare sú absolútne výnimočné, nakoľko integrujú vo vrchnej časti malú kameru, ktorá dokáže nahrávať vo FullHD rozlíšení pri 30 fps. Jedná sa o snímač OV5653 a celkový uhol záberu je až 142 stupňov. Výsledná cena 73 € je síce vyššia, no ak sa práve rozhodujete nad kúpu akčnej kamery, zvážte aj túto možnosť.

Kúpiť v Bangood.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP