Zase sme nakupovali, vybrali sme 5 gadgetov v celkovej hodnote 74 Eur, je to väčšia suma, ale vybrali sme aj naozaj kvalitné veci, napríklad 2 produkty Xiaomi. Užívajte si náš výber, užívajte si leto.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Mini USB chladnička (20,56 €)

Ak máte v pláne v týchto horúčavách nevstať od počítača a chcete si užívať vychladenú colu v plechovke, tak aj na vás Číňania mysleli. Predávajú malú chladničku, ktorú jednoducho pripojíte do USB konektora a môžete si vychladiť svoju colu na 8 stupňov. Okrem funkcie chladenia si môžete „chladničku“ prepnúť do režimu zohrievania, ktorá zahreje plechovku až na 80 stupňov, takže si na nej aj uvaríte jedlo z konzervy :) Cena za chladničku a trúbu v jednom je necelých 21 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Xiaomi fľaša (15,56 €)

Xiaomi je hlavne známe výrobou elektroniky, aj keď donedávna vyrábali len smartfóny, teraz vyrábajú televízie, kamery, smart domáce zariadenia, športové náramky a tablety. V ich ponuke však nájdeme aj príklad fľašu na vodu, no ide skôr o určité promo produkty pre skalných fanúšikov tejto spoločnosti, ktorý sa určite nachádzajú aj medzi našimi čitateľmi na Slovensku. Fľaška má objem 480 ml, má aj sitko na čaj a dokáže udržať teplotu a chlad. No len cena je dosť vysoká, cez 15 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Xiaomi reproduktor (25,25 €)

Ďalšou novinkou od Xiaomi, ktorú si môžete kúpiť no Slovensko, je obdĺžnikový externý reproduktor. Xiaomi už dlhšie vyrábalo reproduktor, ale ten bol kruhový. Teraz prichádza táto novinka, ktorá je z kovu na bočných hranách a plastu na prednej a zadnej strane. Reproduktor má batériu s kapacitou 1200 mAh, ktorá umožní až 10 hodín prehrávania hudby. Hudbu si pustíte pohodlne cez Bluetooth. Vo vnútri je moderná aparatúra, ktorá dokáže vytvoriť hlasitosť 80 dB. Rozmery sú veľmi praktické 153 x 60 x 25 mm. Reproduktor je iba v bielej elegantnej farbe a predáva sa za 25 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

2v1: Mini ovládač a selfie spúšť (6,03 €)

Tento mini ovládač slúži ako ovládač na PC, tablet alebo smartfón. Vďaka tomuto ovládaču si môžete zahrať hry na telefóne ako na konzole. Tento ovládač funguje cez Bluetooth 3.0 a výrobca udáva výdrž až 100 hodín. Môžte si ho kúpiť v modrej, ružovej, čiernej, bielej a zelenej. Cena je pomerne nízka, iba 6 euro.

Kúpiť v Tinydeal.com

Mini bluetooth reproduktor (6,58 €)

Tento mini reproduktor je odlišný od reproduktoru Xiaomi. Je menší a slabší. Ide o kocku so stranou necelé 3 cm, ktorá obsahuje batériu o veľkosti 180 mAh a reproduktor, ktorý dosiahne hlasitosť 55 dB. Celková váha je iba 26 g a reproduktor kúpite v 5 farbách: modrá, červená, žltá, biela a zelená. Cena je iba 6,5 €.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP