S výberom gadgetov pokračujeme aj tento týždeň, bude nás sprevádzať šťastné číslo 13 a „modrý zub“, keďže všetky gadgety sa dajú spárovať v telefónom. Máme pripravené aj dve vychytávky od spoločnosti Xiaomi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi handsfree slúchadlo (16,94 €)

Xiaomi tento mesiac predstavilo viacero produktov a medzi nimi bolo aj práve toto handsfree slúchadlo. Medzitým získalo aj ocenenie za dizajn, iF Product Design Award 2015. Xiaomi prezentuje aj to, že slúchadlo sa dá nosiť ako náramok na krku, čo je dosť netradicné riešenie a pochybujem, že to mnoho ľudí využije. Pripája sa cez najnovší Bluetooth 4.1, ktorý zabezpečí kompatibilitu so 4G sieťami. Môžete k nemu pripojiť až 2 telefóny naraz. Výdrž je maximálne 5 hodín hovoru a týždeň v pohotovostnom režime.

Kúpiť v Tinydeal.com

Smart rukavice (8,95 €)

Jeden z tých najlepších gadgetov, ktoré ponúka Čína. Za 9 eur si môžete kúpiť rukavice, vďaka ktorým budete môcť telefonovať a budete vyzerať ako Agent 007. Na konci palca sa nachádza malý reproduktor a v malíčku mikrofón. Na dlani je ovládacia jednotka, pomocou ktorej môžete zapnúť rukavice a prijať hovor. Rukavice sú navyše upravené tak, že môžete s nimi ovládať displej mobilu, čo s normálnymi rukavicami ide iba ťažko. V tomto letnom počasí veľmi rukavice nevyužijete, ale na zimu sa vám určité zídu, ak máte v obľube telefonovanie.

Kúpiť v Tinydeal.com

3 v 1 Bluetooth tlačidlo (6,81 €) 

Multifunkčné tlačidlo, vďaka ktorému už nikdy nič nestratíte. Navyše má funkciu aj diaľkovej spúšte. Ak stratíte mobil, stačí stlačiť tlačidlo a mobil začne vibrovať a zvoniť, alebo ak stratíte kľúče, peňaženku stačí si otvoriť aplikáciu Small lovely, ktorá vám ukáže, ako ďaleko je od vás tlačidlo a navyše môžete spustiť zvonenie tlačidla.

Kúpiť v Tinydeal.com

Športové smart hodinky (15,16 €)

Inteligentných nositeľných náramkov nie je nikdy dosť, pretože každému vyhovuje niečo iné na ruke. Tento náramok má okrúhly displej a gumový náramok. Zariadenie funguje podobne ako Miband, pretože si ho môžete vybrať a zmeniť si farbu náramku. Hodinky dokážu zobraziť počet prejdených krokov, prejdenú vzdialenosť, čas v pohybe, počet spálených kalórií. Okrem toho si môžete pozrieť, ako ste spali. Samozrejmesťou je aj zobrazovanie prichádzajúcich hovorov a aj SMSiek. Jednou nevýhodou týchto hodiniek je chýbajúca vodotesnosť.

Kúpiť v Tinydeal.com

Kino zo smartfónu (19,80 €)

Za necelých 20 eur si premeníte obývačku na kino. Stačí k tomu krabička, ktorá dokáže 8-krát zväčšiť obraz. Týmto získate z 5-palcového smartfónu 40-palcovú obrazovku, čo je meter veľká obrazovka. Ušetríte kopec peňazí za drahý monitor, no len otázne je, ako to bude svietiť, ale komentáre pod výrobkom hovoria, že to funguje, tak by nemal byť problém. Ak si kúpite tento projektor, tak nám dajte vedieť ako fungoval.

Kúpiť v Tinydeal.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP