Aj keď do Vianoc ostáva ešte pomerne dlhá doba, už teraz by si mal začať rozmýšľať nad tým, čím obdaruješ seba alebo svojich blízkych. A FonTech ti s tým veľmi rád pomôže.

Vyhlásenie víťaza

Nadupané Xiaomi Mi MIX 2 len za jedno euro vyhráva na našom Instagrame používateľ @adam.malinovsky. Pre ostatných máme ešte v rukáve zaujímavé ceny, ktoré si určite nesmieš nechať ujsť. Sleduj nás teda aj naďalej.

Pravidlá súťaže aktualizované 13.11.2017:

Milí čitatelia a súťažiaci, dňa 13.11.2017 sme aktualizovali pravidlá súťaže. Vyhodnotenie súťaže prebehne 13.11.2017 o 20:00 na Instagrame FonTech.sk. Ďakujeme za pochopenie.

Pôvodný príspevok:

Za posledný mesiac totiž prinášame v poradí už tretiu súťaž, ktorú sme zorganizovali s jedným z najlepších čínskych e-shopov, GearBest.com, a naším zbrusu novým FonTech Shopom. Vyhrať si už mohol napríklad elektrickú kolobežku od Xiaomi alebo nadupaný herný počítač. Tentokrát sme sa rozhodli pripraviť súťaž o smartfón. A nie hocijaký. Je ním totiž Xiaomi Mi MIX 2, ktoré sa vyznačuje neokukaným bezrámikovým displejom. Takisto ide o aktuálne jeden v absolútnej najlepšie vybavených smartfónov na trhu.

 

 

Bolo to práve Xiaomi, čo minulý rok vo veľkom nakoplo trend bezrámikových smartfónov. Druhá generácia tohto prémiového modelu je aktualizovaná o novší a lepší hardvér, takže môžeš mať istotu, že do rúk dostaneš pravú vlajkovú loď, a to aj spolu s naozaj jedinečným dizajnom. Všetko, čo musíš spraviť pre zapojenie sa do súťaže, je hodiť follow FonTechu na Instagrame a pod príspevkom vyššie označiť troch kamarátov / kamarátky.

Svetovo najlepšie zľavy len na Facebooku FonTech Shop
Daj mu LAJK!

Odoberaj úžasné FonTech videá

Hráš pritom vlastne o veľmi exkluzívny zľavový kupón, ktorý ti cenu smartfónu Mi MIX 2 v e-shope GearBest zrazí na symbolické 1 €. Určite nás poteší, ak súťaž zdieľaš aj na Facebooku a informuješ o nej čo najviac známych. Na záver si už len prejdi nižšie uvedené podmienky súťaže. Veľa šťastia!

Pravidlá súťaže:

(aktualizované 13.11.3017)

  • Organizátorom súťaže je portál FonTech.sk
  • Cenou v súťaži je 1 x zľavový kupón na smartfón Xiaomi Mi Mix 2 v e-shope GearBest.com
  • Do súťaže sa môžu zapojiť všetci čitatelia zo Slovenska a Česka s výnimkou redaktorov FonTech.sk
  • Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je ten, kto začne sledovať FonTech.sk na Instagrame a označí 3 kamarátov pod príspevkom.
  • Súťaž začína 8.11.2017 a žrebovanie prebehne 13.11.2017 o 20:00 na Instagrame FonTech.sk!
  • V prípade, že sa výherca neozve do 2 dní od vyžrebovania, výhra pripadne organizátorovi.
  • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie!
  • Účasťou v súťaži zároveň každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
  • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke FonTech.sk a na facebookovej stránke FonTech.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom