Len pred pár dňami spustila najväčšia sociálna sieť na svete novú funkciu príbehov vo svojej mobilnej aplikácii. Mnohí však radšej túto funkciu využívajú v aplikáciách ako Snapchat či Instagram. Facebook ale prichádza s novým riešením, ktoré má používateľov presvedčiť, aby svoje príbehy zdieľali aj v jeho aplikácii. 

Ak si si aj ty pred niekoľkými dňami aktualizoval aplikáciu Facebooku, určite si postrehol príchod novej funkcie „Príbehy“. Táto novinka sa nachádza nad príspevkami na hlavnej nástenke, no zdá sa, že veľký úspech nezožala. Keďže túto funkciu využíva len malé percento registrovaných používateľov, Facebook sa ďalších snaží prilákať novým spôsobom.

zdroj fotografie: MacRumors

Miesto prázdneho miesta pre príbehy tak budeš môcť nájsť svojich priateľov. Ikony tvojich známych, ktorí funkciu „Príbehy“ ešte nevyužili, budú zobrazované v štýle akýchsi duchov. Aj napriek tomuto „vylepšeniu“ však zrejme mnoho používateľov bude na zdieľanie príbehov stále využívať Snapchat alebo Instagram.

Nenechaj si ujsť
Facebook pridal ďalšiu zbytočnú ikonu do mobilnej aplikácie! Čo znamená?

Správy o tejto novinke sa prednedávnom začali šíriť na sociálnej sieti Twitter. Nová funkcia zatiaľ nebude dostupná pre každého, pretože ju spoločnosť sprístupní najprv iba malému množstvu testerov. Páči sa ti nová funkcia „Príbehy“ v aplikácii Facebook alebo na tento účel radšej využívaš Snapchat či Instagram?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú