Svet telefónov je skutočne rozmanitý a pre zákazníkov si pripravujú výrobcovia rôzne modely. Pre tých najbohatších sú k dispozícii aj exkluzívne a hlavne hriešne drahé telefóny. Do tejto kategórie tiež spadá Vertu Cobra Limited Edition, ktoré sa po dvoch rokoch znova vracia na svet.

Všetky telefóny z dielne spoločnosti Vertu si svoj domov našli len u tých najbohatších zákazníkov. Ich prevedenie je v skutku jedinečné a materiály využité pri výrobe nenájdeme ani v tom najdrahšom, bežne dostupnom prémiovom smartfóne. Vertu Cobra Limited Edition sa nad ostatné zariadenia nevyvyšuje jedinečným hardvérom, no predovšetkým extravagantnou kobrou zloženou zo 439 rubínov.

Vertu Cobra Limited Editionzdroj fotografie: Vertu

Tento had obopína telo telefónu a aby nebolo tých drahých kamienkov málo, tak mu výrobca pridal aj smaragdové oči. Aj keď sa dizajn toho jedinečného modelu nemusí páčiť každému, tak vedz, že svojich nových majiteľov si toto Vertu našlo veľmi rýchlo. Limitovaná edícia je však obmedzená a v roku 2016 bolo vyrobených iba 8 takýchto smartfónov.

Vertu Cobra Limited Editionzdroj fotografie: Vertu

Nenechaj si ujsť
Za ceny týchto 7 najluxusnejších smartfónov na svete by si si pokojne kúpil aj nové auto či dom!

Cena každého kusu prevyšuje 320 000 € a celkovo tak za ne výrobca inkasoval viac ako 2,5 milióna eur. Áno, môžno sa teraz chytáš za hlavu a nechce sa ti veriť, že si niekto takýto telefón môže kúpiť, no o záujemcov núdza určite nie je. Preto Vertu priviedlo túto limitovanú edíciu späť do svojej ponuky.

Vertu Cobra Limited Editionzdroj fotografie: Vertu

Spoločnosť si veľmi váži každého jedného zákazníka. Novým majiteľom preto Vertu doručuje ich jedinečný telefón rovno helikoptérou. Sú síce symbolom luxusu, no pod ich prekrásnou konštrukciou sa neskrýva ten najvýkonnejší hardvér. Na tom však mnohým boháčom nezáleží. Na svoje tučné bankové konto môžu okolie upozorniť aj takýmto ojedinelým tlačidlovým telefónom s poriadnou kopou drahokamov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP