banner-mi-pad-2
Spoločnosť Elephone na trhu s wearables rozhodne nie je nováčikom. Už v lete 2014 priniesli na trh inteligentný náramok s displejom a jednoduchými notifikačnými funkciami. Technológie pokročili a dnes sa pozrieme na jeho nástupcu, Elephone w2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartwatch Elephone w2 sú hodinky, ktoré v sebe kombinujú tradičný dizajn a inteligentné funkcie. Na svetlo sveta sa dostali ich prvé fotografie.

elephone-W2-smartwatch-wearable
Aj napriek tomu, že od ich prvých „smartwatch“ uplynul viac ako rok, trh s wearables je stále pomerne mladý. Používatelia si ešte stále neuvedomujú ich užitočnosť, na druhej strane výrobcovia vymýšľajú rôzne spôsoby ako ako zákazníka zaujať.

elephone-w2-2
Elephone W2 sú v podstate štandardné analógové hodinky. Dôležité je poznamenať, že hodinky používajú mechanizmus spoločnosti, ktorá zásobuje súčiastkami aj švajčiarskych výrobcov hodín. Pomerne tradičný vzhľad v sebe skrýva dostatok technológií. Nechýba ani Bluetooth, ktorý hodinky prepojí s vašim smartfónom. Keďže smartwatch nedisponujú dotykovým displejom, tak sú určené predovšetkým na monitorovanie vašej fyzickej aktivity, prípadne na sledovanie notifikácií a pripomienok. Niečo ako elegantný Xiaomi Mi Band.

elephone-w2-3
Predaj smartwatch by mal byť oficiálne spustený až v priebehu tohto mesiaca, čaká sa totižto na smartfón Elephone P9000, no niektorí predajcovia už hodinky ponúkajú za cenu okolo 37 €. Na fotkách sa okrem spomínaných inteligentných hodiniek objavil „náhodou“ aj nový smartfón Elephone P9000. Predstavenie hodiniek Elephone W2 spolu s Elephone P9000 by malo prebehnúť už 15. januára.

elephone-w2-4

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP