Číňania majú chladničku s YunOS. Online nakupovanie potravín je pre nich teraz jednoduchšie

banner-honor-8
Inteligentné technológie sa dostávajú pomaly všade. Od kancelárií, pracovní, či obývačiek sa však dostávajú pomaly aj do miestnosti určenej prevažne na prípravu jedál. Kuchynské spotrebiče majú čoraz viac inteligencie a neraz nám dokážu zjednodušiť prípravu neľahkých pokrmov. Najnovšia čínska chladnička s názvom VandeLo však dokáže urobiť oveľa, oveľa viac.

Ak patríte medzi skupinu ľudí, ktorá k vareniu potrebuje neustále pred očami recept, tak táto chladnička je určená priamo pre vás. Na svojich dverách totižto integruje dotykovú obrazovku, ktorá slúži na orientáciu v systéme YunOS. Cez chladničku je teda možné vyhľadať recept alebo spustiť vašu obľúbenú skladbu, ktorá vás pri varení dokáže posunúť tým správnym smerom. VandeLo sa tiež postará o dokonalú správu vašich potravín, keďže priamo na displeji je možné overiť ich čerstvosť. Chladnička vás taktiež dokáže upozorniť v prípade, ak niektorá zo surovín v jej vnútri nedisponuje ideálnou čerstvosťou, teda blíži sa koniec jej záručnej doby. VandeLo ďalej poslúži aj ako dokonalý pomocník pri nakupovaní nových potravín, keďže má prístup k internetovému obchodu so širokou ponukou rôznych surovín, či pokrmov.

759f090365884cfd804520f6b2137469

Majitelia tejto inteligentnej chladničky môžu naplno využiť aj jej aplikáciu, pomocou ktorej je taktiež možné sledovať kvalitu potravín, či uskutočňovať ich nákup. K tomu všetkému chladnička disponuje aj programom na sčítavanie skonzumovaných kalórií, ktorý dokáže dopomôcť k zdravšiemu životnému štýlu. Nanešťastie, je veľmi malá pravdepodobnosť, že sa tento produkt dostane za hranice Veľkého čínskeho múru. Číňania tak opäť majú dôvod na radosť, keďže si chladničku VandeLo môžu predobjednať už dnes a to v dvoch verziách. Štandardná verzia stojí 532 € a väčšia exkluzívna si vypýta 665 €.

1367279370034901409

TIP: LG predstavilo chladničku s 29-palcovým displejom a Windows 10

Pošli nám TIP na článokNovinky