Štúdio Sledgehammer Games nedávno predstavilo ďalší, dlho očakávaný diel z hernej série Call of Duty. Tí môžu do oficiálneho uvedenia hry na trh získať predstavy o jej kvalite vďaka novým herným záberom. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Od čias predstavenia prvého dielu Call of Duty boli mnohí hráči nadšení dejom, ktorý sa odohrával počas 2. svetovej vojny. Po niekoľkých ďalších vydaniach s podobným obsahom však vývojárske štúdio stavilo kartu na modernú dobu. Kvôli tomu tak fanúšikovia nahliadli nielen na boje dneška, ale aj do budúcnosti, kde bojovali s robotmi či dokonca vo vesmíre. Po dlhom čakaní však boli ich priania o návrat deja do jednej z najväčších vojen, akú kedy ľudstvo zažilo, vyslyšané. Vývoja tohto herného dielu sa tentokrát chopilo štúdio Sledgehammer Games, ktoré hru oficiálne predstavilo 26. apríla.

Keďže milovníci titulov Battlefield sa vrátili do čias 1. svetovej vojny, tak ani fanúšikovia Call of Duty nebudú ukrátení o najdrsnejšie boje 20. storočia. Novému dielu Call of Duty: World War II rozhodne nebude chýbať prepracované prostredie miest zmietaných neľútostnými bitkami. Samozrejmosťou budú aj dokonalejšie spracované zbrane, ktorými sa v tých rokoch bojovalo a dostupný bude tiež multiplayer pre viacerých hráčov.

Nenechaj si ujsť
Táto hra je ďaleko lepšia ako hocijaké Call of Duty či Battlefield. Nebudeš vedieť od nej odtrhnúť oči

V ňom budú musieť napríklad ubrániť svoju či dobyť súperovu vlajku. Dosť však bolo napínania. Bližšie detaily, ako bude tento nový herný titul vyzerať v skutočnosti ti už prezradia priložené videá, ktoré odhaľujú skutočne úchvatné zábery.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
75%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]