V posledných týždňoch nás udivuje model od spoločnosti OPPO, ktorý ponúkne historicky najmenšie rámiky okolo displeja. Len dnes sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o podrobnejších špecifikáciách a dnes na svetlo sveta uzreli prvé obrázky od neznámeho používateľa, ktorý si mohol túto novinku vyskúšať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Posledné obrázky naznačujú vyhotovenie s kvalitných materiálov a kovový rám. Spoločnosť Oppo sa držala tradičných farebných prevedení a prichystala si pre nás čierny a biely variant. Novinka by mala nakoniec disponovať aj menšou ochranou proti pádom po stranách okolo displeja. Zobrazovací panel bude zasadený do tela s hrúbkou okolo 4,5 mm, ktoré by malo byť mierne ohnuté s podobnou technológiou, akú používa novinka od Samsungu, Galaxy S6 Edge.

s_d28cfcf061004c5e94fbb68887b9232d

Posledný obrázok, ktorý máme k dispozícii, nám dáva predstavu, ako bude vyzerať používateľská nadstavbu Color OS, ktorú dobre poznáme z iných modelov spoločnosti. Ako vlastne bude fungovať používanie aplikácií s takouto novou technológiou? Aplikácie by sa mali zobrazovať s menším odstupom od okrajov okolo 4 mm, čo by malo zlepšiť používanie a zabrániť nechceným dotykom v rozhraní.

Oppo R7

Nepochybne si spoločnosť Oppo týmto modelom získa mnoho priaznivcov ale aj odporcov, ktorí budú určite zazlievať nízku ochranu proti pádom a používanie aplikácií, ktoré bude pravdepodobne odlišné od tradičných smartfónov. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa vlastne vyvinie tento nový kúsok z dielne Oppo. My v redakcii už netrpezlivo očakávame na oficiálne predstavenie.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú