Asus patrí medzi popredných výrobcov na svete a tento rok to potvrdil svojou vlajkovou loďou Zenfone 2, ktorú sme mali možnosť vyskúšať aj my. Nový prírastok do rodiny bude spadať skôr do nižších cenových kategórií, no svojou výbavou toho ponúkne naozaj dosť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po dizajnovej stránke bude Asus Pegasus 2 Plus so svojimi súrodencami veľmi podobný. Vnútorná výbava skrýva procesor Qualcom Snapdragon 615, ktorý môžeme poznať napríklad z novinky od Xiaomi, Mi4i. Tento pomerne výkonný procesor bude dopĺňať 3 GB RAM. Prednú stranu bude tvoriť veľký 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Asus Pegasus 2 Plus sa nestratí ani po fotografickej stránke, nakoľko ponúkne 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát. Príjemným doplnkom je nadstavba Zen UI, ktorá bude bežať na najnovšom Androide 5.1.1. Batéria má solídnu kapacitu 3030 mAh, čo nám dáva výdrž na úrovni jedného dňa.

Cena zatiaľ nebola zverejnená a podobne je na tom aj dostupnosť. Novinka z dielne Asusu bude príjemným spestrením mid-range kategórie, kde je to nabité zaujímavými kúskami.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP