Práce na novom sídle amerického giganta za 5 miliárd dolárov sa chýlia ku koncu. Takto vyzerá tesne pred dokončením.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nový Apple Campus s celkovou rozlohou 260 128,512 m2 sa čoskoro stane pracoviskom pre 12 000 zamestnancov spoločnosti. Tí budú môcť vo voľnom čase aj zájsť do fitness centra či najesť sa v reštaurácii. Apple pritom bral ohľad aj na prírodu a vďaka solárnym panelom umiestneným po streche bude celý komplex poháňaný 100 % obnoviteľnou energiou. Pri sídle sa bude nachádzať aj akýsi rybník, les a ovocný sad.


Nenechaj si ujsť
Potvr­de­né! ESET posta­ví v Bra­ti­sla­ve kem­pus, kto­rý môže zme­niť Slo­ven­sko

Vyzerá to tak, že pomyselná tvár firemných kancelárií sa začína meniť k lepšiemu. Ak by sa spoločnosťou Apple inšpirovali aj ostatné firmy, nielenže by prispeli k ekologickejšej budúcnosti, ale aj zamestnanci by pracovali v oveľa krajšom prostredí. Na Slovensku môžeme podobný krok očakávať od Esetu, ktorý taktiež plánuje v Bratislave vybudovať nové sídlo. Viac ti však prezradí video vyššie, ktoré rozhodne poteší všetkých technologických nadšencov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
0%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
13%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.