Nedávno predstavený reproduktor Apple HomePod s asistentkou Siri sa ešte ani nestihol dostať do predaja a už zažíva na internete veľkú slávu. Hlavne vďaka vzhľadu ho mnoho „vtipálkov“ zobralo so sarkazmom a na Twitteri zverejnilo svoje výtvory.

Ak si o tomto skvoste ešte nepočul, tak ti ho v krátkosti predstavíme. Jedná sa o inteligentný reproduktor s vynikajúcou kvalitou zvuku, ktorý zároveň obsahuje aj hlasovú asistentku Siri známu z iných Apple zariadení. Okrem prehrávania hudby tak HomePod dokáže napríklad vypnúť svetlo v miestnosti alebo poskytnúť informácie o počasí. Konkurent pre Amazon Echo či Google Home bude dostupný v USA, Spojenom kráľovstve a Austrálii až v decembri, a to za cenu 349 dolárov, čo je v prepočte približne 310 €.

apple homepod
zdroj fotografie: Apple

Aj keď je vnútro reproduktora prepracované, zvonka vyzerá veľmi minimalisticky a ľuďom s lepšou predstavivosťou pripomína úplne iné predmety. Toto je 10 najlepších vtipných úlovkov zo sociálnej siete Twitter. Neváhaj nám napísať, ktorý výtvor je tvojím favoritom.

1.

 


Nenechaj si ujsť
Apple zmení naše domácnosti! Predstavil revolučný reproduktor HomePod so Siri a relatívne lákavou cenou

2.

 

3.

 


4.

 

5.

 

6.

 

7.

8.

 


9.

 

„HomePod bude najdrahšou škrabacou hračkou akú kedy moja mačka mala.“

10.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom