Nedávno predstavený reproduktor Apple HomePod s asistentkou Siri sa ešte ani nestihol dostať do predaja a už zažíva na internete veľkú slávu. Hlavne vďaka vzhľadu ho mnoho „vtipálkov“ zobralo so sarkazmom a na Twitteri zverejnilo svoje výtvory.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Ak si o tomto skvoste ešte nepočul, tak ti ho v krátkosti predstavíme. Jedná sa o inteligentný reproduktor s vynikajúcou kvalitou zvuku, ktorý zároveň obsahuje aj hlasovú asistentku Siri známu z iných Apple zariadení. Okrem prehrávania hudby tak HomePod dokáže napríklad vypnúť svetlo v miestnosti alebo poskytnúť informácie o počasí. Konkurent pre Amazon Echo či Google Home bude dostupný v USA, Spojenom kráľovstve a Austrálii až v decembri, a to za cenu 349 dolárov, čo je v prepočte približne 310 €.

apple homepod


zdroj fotografie: Apple

Aj keď je vnútro reproduktora prepracované, zvonka vyzerá veľmi minimalisticky a ľuďom s lepšou predstavivosťou pripomína úplne iné predmety. Toto je 10 najlepších vtipných úlovkov zo sociálnej siete Twitter. Neváhaj nám napísať, ktorý výtvor je tvojím favoritom.

1.

 


Nenechaj si ujsť
Apple zmení naše domácnosti! Predstavil revolučný reproduktor HomePod so Siri a relatívne lákavou cenou

2.

 

3.

 


4.

 

5.

 

6.

 

7.

8.

 


9.

 

„HomePod bude najdrahšou škrabacou hračkou akú kedy moja mačka mala.“

10.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.