Meizu aktualizuje svoje smartfóny na Android 5.0, prinesie aj Flyme 4

Teraz čítate
Meizu aktualizuje svoje smartfóny na Android 5.0, prinesie aj Flyme 4

Výrobca Meizu sa pomaly ale isto stáva populárny aj v našich končinách. Svedčia o tom celosvetové predaje top modelu Meizu MX4, ktorý u nás kúpite už za 295 €. Medzičasom ale u niektorých používateľov začali prevládať zmiešané pocity ohľadom dostupnosti aktualizácie na najnovší Android. 

[/blockquote]

Meizu MX4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dnešným dňom sa majitelia novších Meizu smartfónov môžu začať tešiť, nakoľko overený zdroj z Číny potvrdil dostupnosť aktualizácie pre modely MX4 Pro a MX4 koncom budúceho mesiaca. Majitelia môžu očakávať novú nadstavbu Flyme 4 OS založenú na novom Androide 5.0. Nový Android by mal priniesť lepšiu výdrž batérie, vyšší výkon vďaka ART a samozrejme nový dizajnový jazyk Material design.

meizu mx4

Meizu MX4 s Flyme OS 3


Meizu MX3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dobré správy máme aj pre majiteľov starších zariadení, Meizu MX2 a MX3, ktoré taktiež obdržia aktualizáciu na najnovší Android, a to koncom mája. Meizu zvolilo výborný systém aktualizácie, keďže o najnovší Android neochudobní ani staršie modely. Dostupnosť aktualizácie pre modely M1 Note a M1 Note Mini zatiaľ neboli oficiálne potvrdené, ale aktualizáciu očakávame v priebehu leta. O dostupnosti vás samozrejme budeme informovať.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.