Jeden z najstarších a najväčších internetových obchodov sveta, Amazon, sa pred časom rozhodol rozšíriť svoje pôsobenie v Európe. Na tento účel však spoločnosť potrebovala nové logistické centrum, ktoré vyrástlo práve u nás na Slovensku. Svoje brány nový sklad už čoskoro otvorí zamestnancom v Seredi. 

Amazon sa so stavbou svojho nového logistického centra dostáva do finálnej fázy a vo výsledku poskytne pracovné miesta až pre 1000 zamestnancov. Keďže záujem je obrovský, tak firma už začala s náborom nových pracovníkov. Spolu so skladom v Seredi tak bude Amazon na Slovensku zamestnávať už takmer 2000 ľudí. Niektoré zdroje tvrdia, že celkový počet zamestnancov v novom logistickom centre sa môže dokonca zvýšiť až na 3000. Keďže je u nás o pracovné miesta stále veľká núdza, tak ponuka Amazonu neostala bez povšimnutia a o novú prácu má záujem mnoho ľudí.

zdroj fotografie: Amazon

Firma už s predstihom spustila prijímanie nových pracovníkov, ktorí budú mať lákavé finančné ohodnotenie. Hodinová mzda sa v sklade Amazonu bude pohybovať na úrovni od 4,5 do 6,5 €/hod. V prepočte tak bude mesačný plat dosahovať sumu zhruba 920 €. K tejto ponuke sa pridá aj 13. plat a rôzne iné výhody. Na oplátku ale zamestnávateľ očakáva pravidelnú dochádzku do práce a určitý pracovný výkon. Za splnenie týchto podmienok čaká na zamestnanca odmena vo forme 20 % bonusu. Finálna fáza výstavby skladu už nepotrvá dlho a čoskoro sa do nej nahrnú tisíce nových pracovníkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP