AliExpress je e-shop, ktorý aspoň z počutia pozná takmer každý fanúšik inteligentných technológií. Tento pojem je rovnako známy aj ľuďom, ktorí technológiám veľkú pozornosť nevenujú a skôr sa zaujímajú o módu či rôznorodé produkty určené do našich domácností. Málokto však vie, že už o necelý deň ubehne presne sedem rokov od jeho založenia.

Podobne ako nedávno učinil známy Gearbest, aj AliExpress plánuje pri príležitosti svojich už siedmych osláv odmeniť svojich zákazníkov, a to hneď viacerými spôsobmi. Jednoznačne ten najpozitívnejší sa prejaví na cenách drvivej väčšiny ponúkaných výrobkov, ktoré budú omnoho lacnejšie ako za normálnych okolností. Práve preto ti určite odporúčame nainštalovať mobilnú aplikáciu tohto internetového obchodu, nakoľko práve tam počas osláv nájdeš produkty za najlepšie ceny. Rovnako sa v tejto aplikácii môžeš zapojiť do viacerých súťaží o zľavové kupóny. Aby toho nebolo málo, každý jej nový používateľ má po nainštalovaní možnosť získať kupóny do výšky 200 dolárov, čo je zhruba 185 €.

zdroj fotografie: AliExpress

Zúčastni sa obrovských narodeninových zliav aj ty

Opäť budú oslavy prebiehať na viaceré etapy, pričom tá prvá začína už v utorok, 28. marca. V tento deň budeš môcť nakúpiť tie najpredávanejšie produkty z tohto e-shopu za poriadne nízke sumy. Ďalší deň na to však bude ešte o niečo lákavejší, nakoľko bude zlacnených viac ako 30 miliónov rôznych produktov. Oslavy však dlho nepotrvajú a oficiálne budú ukončené  30. marca, kedy budeš mať poslednú možnosť na využitie zvýhodnených cien. K tomu všetkému budú počas týchto dní prebiehať aj dobre známe flash deals (rýchle výpredaje), v ktorých nájdeš niektoré výrobky za skutočne vynikajúce ceny.

zdroj fotografie: AliExpress

Aby si si však vedel lepšie predstaviť, čo ťa počas osláv čaká a neminie, pripravili sme si pre teba zopár príkladov. Od 28. do 30. marca si totižto budeš môcť zakúpiť smartfón Xiaomi Redmi Note 4X s 5,5-palcovým FullHD displejom, procesorom Snapdragon 625 a plnou LTE podporou za senzačných 141 €. Xiaomi Mi5 s hliníkovo-skleným telom, procesorom Snapdragon 820, 3 GB RAM či 64 GB pamäťou budeš môcť zasa získať už za 212 €. Najlákavejšie však vyzerá ponuka na Xiaomi Mi Note 2 so zahnutým displejom, Snapdragonom 821, 6 GB RAM a podporou všetkých LTE sietí, ktorý si budeš môcť zadovážiť za 488 €. Toto ale nie je ani zďaleka všetko a pre zoznam všetkých zvýhodnených Xiaomi produktov ti odporúčame navštíviť odkaz nižšie.

Od 28. do 30. marca bude prebiehať aj obrovský výpredaj smartfónov všetkých čínskych značiek ako UMi, Huawei, Doogee, Cubot, ZUK, Blackview a veľa ďalších. Zliav sa však nedočkajú len smartfóny, ale aj tablety a neskutočné množstvo rôznych gadgetov. K tomuto výpredaju sa dostaneš cez odkaz nižšie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom