ZUK Z1 prešiel cez TENAA, poznáme ďalšie špecifikácie

Teraz čítate
ZUK Z1 prešiel cez TENAA, poznáme ďalšie špecifikácie

Podspoločnosť ZUK, ktorá patrí pod krídla Lenovo, onedlho predstaví nový model, ZUK Z1. Táto novinka ponúkne zaujímavú výbavu a pravdepodobne aj priaznivú cenovku. Posledné informácie pochádzajú z certifikačného úradu TENAA.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Rendre, ktoré sa dostali na verejnosť prezrádzajú, že ZUK Z1 sa bude v mnohých smeroch podobať iPhone 6 a ponúkne domovské tlačidlo s technológiu snímania odtlačkov. Konštrukcia by mala byť vyhotovená z kvalitných materiálov. Zadná strana ZUK Z1 bude pokrytá sklom s technológiou 2,5D. Spodnú časť konštrukcie tvorí mikrofón, reproduktor a nový napájací konektor USB Type-C.

ZUK-Z1-official-teaser-ZUK-CEO_1

Oficiálny teaser ZUK Z1

Vďaka TENAA sa teraz dozvedáme aj nové špecifikácie. ZUK Z1 bude disponovať procesorom Snapdragon 808, 3 GB RAM, 64 GB úložiskom, 4100 mAh batériou a Dual SIM podporou. Ostatné špecifikácie sú zatiaľ zahalené rúškom tajomstva, no táto situácia by sa mala zmeniť v priebehu nasledujúcich týždňov, kedy by sme sa mali dozvedieť podrobnejšie informácie a konečnú cenu novinky.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]