banner-mi-band-2
Fitness náramky Xiaomi Mi Band si získali svetovú popularitu vďaka ich nízkej cene a množstvu funkcií, ktoré ponúkajú. Dve najmladšie generácie tohto štýlového náramku, Xiaomi Mi Band 1S a Mi Band 2, teraz kúpiš za ešte nižšie ceny. 

E-shop Geekbuying.com práve spustil špeciálne zľavy na náramky Mi Band 1S, Mi Band 2, ale aj iné čínske inteligentné náramky či hodinky. Najväčším ťahákom akcie sú však práve spomínané dva náramky, pričom v ponuke je ako ich čínska, tak aj globálna verzia. Tieto verzie sa líšia len minimálne a ak si zakúpite oficiálnu globálnu verziu, náramok bude zabalený do anglického balenia, získate anglický návod a oficiálnu CE certifikáciu.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-band-1s

Kúpiť Xiaomi Mi Band 1S za 11 €
Čínska verzia

Kúpiť Xiaomi Mi Band 1S za 12 €
Globálna verzia

Za najnižšiu cenu, ktorá činí len 11 €, získaš špičkový náramok Xiaomi Mi Band 1S, ktorý ťa svojou funkčnou výbavou priam šokuje. Po dizajnovej stránke je Mi Band 1S veľmi podobný svojmu predchodcovi, pričom najviditeľnejšou novinkou je snímač srdcového tepu umiestený na spodku zariadenia. Xiaomi MiBand 1S disponuje 45 mAh batériou, Bluetooth 4.0 a certifikáciou IP67. Kompatibilita je k dispozícii pre smartfóny s Androidom 4.4 a vyšším a aj pre iPhony s iOS 7 a vyšším. Samozrejmosťou je opäť vynikajúco spracovaná aplikácia s množstvom informácií a funkcií.

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(8)

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 23 €
Čínska verzia

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 25 €
Globálna verzia

Na OLED displeji nového Xiaomi Mi Band 2 sa zobrazujú údaje o srdcovom tepe, čas, vzdialenosť, kalórie, zostávajúca energia batérie a mnoho iného. Zlepšení sa dočkala aj vnútorná výbava náramku. Hardvér náramku odteraz podporuje nový algoritmus pre krokomer, ktorý dokáže efektívne rozpoznať či kráčate alebo nečinne sedíte. Náramok ďalej podporuje hovory, textové správy, budíky, 7 odlišných druhov pripomienok alebo upozornenie na dlhodobé sedenie. Všetky tieto detaily môžu byť zobrazené na displeji zariadenia. Náramok tiež môžete použiť na odomknutie svojho smartfónu, vyhnete sa tak zadávaniu kódov, vzorov, či snímaniu odtlačkov prstov.

mi-band-2-funkcie

Xiaomi Mi Band 2 prichádza aj s novým gumeným remienkom, ktorý je šetrný k pokožke. Vzhľadom na to, že súčasťou náramku sa stal energeticky náročný displej, spoločnosť zväčšila kapacitu batérie až o 55 %, čo znamená, že výdrž zariadenie bude dosahovať skvelých 20 dní na jedno nabitie. Súčasťou zariadenia je aj certifikácia odolnosti voči prachu a vode IP67, takže náramok nebudete musieť skladať ani počas sprchy či umývania rúk.

Zobraziť kompletnú ponuku

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom