Čínska firma Zeaplus nie je v našich končinách príliš známa, no je jednou z tých spoločností, ktoré sa nehanbia priznať inšpiráciu populárnejšími produktami. V tomto prípade nemožno zaprieť inšpiráciu firmou Motorola, avšak je aj tou firmou, ktorá si potrpí na kvalitu spracovania za nízku cenovku. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Ako už modelové označenie napovedá, zariadenie prichádza s okrúhlym 1.22-palcovým TFT 240 x 240 dotykovým displejom, certifikáciu IP53, kvalitným kovovým telom, 320 mAh akumulátorom a známym snímačom merania srdcového tepu. Nechýba krokomer a hodinky tiež zvládajú zaznamenávanie spánku. So smartfónom sa spárujú pomocou Bluetooth. Cena je skutočnou čerešničkou na torte – 99 dolárov, čo v prepočte činní približne 90 €.

dm360-feature-2-2
No nič nie je dokonalé. Hodinky bootujú natívny OS, takže Android Wear tu budete hľadať márne. Tým prichádzame o podporu množstva aplikácií a počet digitálnych ciferníkov je tiež obmedzený.

dm360-feature-3
Na renderoch dominujú úzke rámiky po všetkých stranách. Krásny dizajn a nízka cena určite priláka mnoho potencionálnych zákazníkov, no Slovenko je opäť mimo cieľovej skupiny. Boli by ste ochotný risknúť dovoz za tento skutočne podarený kus techniky?

Zdroj: GizmoChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú