Xiaomi uviedlo Redmi 2 s 2 GB RAM, predaj začne 13. februára

Keď Xiaomi predstavilo svoj najnovší a zároveň najlacnejší smartfón, Redmi 2 s 1 GB RAM, veľké množstvo fanúšikov zostalo sklamaných. Xiaomi ale vypočulo ich prosby a na trh tak uvádza verziu Redmi 2 s 2 GB RAM. Predaj v Číne začne na začiatku tohto víkendu, teda v piatok 13. februára. Bude trvať takmer dva týždne, až do 25. februára. Okrem veľkosti RAM sa zmenila aj veľkosť  internej pamäte, na 16 GB, a cena, ale smartfón je stále dostupný za ľudovú cenu, keďže sa zvýšila len na 799 jenov, čo je približne 114 €. Verzia s 1 GB RAM v Číne stojí 99 €.

Xiaomi Redmi 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Špecifikácie vylepšenej verzie Xiaomi Redmi 2 sú nasledovné: 4,7-palcový 720p displej, 4-jadrový 64-bitový Snapdragon 410 procesor s taktom 1,2 GHz, 2 GB RAM, 16 GB internej pamäte + slot pre MicroSD kartu, 8 MPx zadný fotoaparát a 2 MPx predná kamera. Počas predajných dní sa bude konať „Jarný Xiaomi festival“, kvôli ktorému bola táto verzia predstavená.

Recenzia | Xiaomi Redmi 2: Najlepší z najlacnejších

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]