Prichádza leto a s ním veľa slnka, ktoré predstavuje silnú záťaž pre naše oči. Práve z tohoto dôvodu sú slnečné okuliare odporúčaným doplnkom do každého dňa.

Na trhu je veľké množstvo slnečných okuliarov v rôznych cenových kategóriách. Väčšina z nich ponúka iba tradičnú UV ochranu a tmavšie sklá. Okuliare od Xiaomi však toho ponúknu za podobnú cenu oveľa viac. Základom je ľahká konštrukcia s hmotnosťou iba 18 g a tlakom iba 0,21 Newtonov na hlavu po nasadení. To všetko vďaka veľmi tenkej konštrukcií z kvalitného anti-alergického materiálu.

xiaomizdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Slnečné okuliare za 33 €
Zľavový kupón AIYVLRKV

Polyamidové sklá dodávajú okuliarom úplne nové vlastnosti. Sklá sú veľmi ľahké vďaka hustote materiálu na úrovni 1,02 g/cm3. Výborne odolávajú aj silnejším nárazom. Keď už dôjde k najhoršiemu, polyamidové sklá puknú, avšak nedôjde k zlomeniu na malé čiastočky, ktoré by mohli vojsť do oka a poškodiť zrak. Zo všetkého najlepšie ale je, že sklá sú polarizované, čím je obraz oveľa kontrastnejší a minimalizujú sa rušivé odlesky z prostredia.

zdroj fotografie: Xiaomi

V predaji sú k dispozícii rôzne varianty farieb skiel a môžeš si tak vybrať z tmavo-sivej, modrej alebo zlatej. Cenovo najvýhodnejšia je v súčasnosti práve tmavo-sivá. K dispozícii máme pre teba špeciálny zľavový kupón AIYVLRKV, ktorý po zadaní v košíku zníži sa cena na parádnych 33 €.

zdroj fotografie: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom