V posledných rokoch sme svedkami markantného vývoja technológií, kde spadajú aj toľko obľúbené smartfóny. Už nejaký ten rok sa do popredia dostávajú práve čínske smartfóny, ktoré sú dokonalým príkladom technologického vývoja. Z lacných plastových „šmejdov“ sa vyvinuli originálne kúsky s vysokým štandardom kvality pri udržaní nízkej ceny.

Priekopníkom v čínskych smartfónoch je nepochybne aktuálny technologický gigant Xiaomi, ktorého popularita narastá každým dňom. Xiaomi ostatným výrobcom už niekoľko rokov ukazuje, ako sa robia kvalitné smartfóny za čo najnižšie ceny. Najväčšou zbraňou tohto výrobcu sú zariadenia z radu Xiaomi Redmi, ktoré taktiež urazili dlhú cestu. Vidno to na aktuálnom modeli Xiaomi Redmi Note 4 Global s cenou smartfónov najnižšej triedy, no s kvalitami aj dvakrát drahších kúskov.

Fantastická cena a doručenie bez DPH

Ak si pravidelným čitateľom nášho webu, o Redmi Note 4 si si už mohol prečítať niekoľkokrát a už iste vieš, že tento smartfón je fakt trieda. Osobne som ho mal možnosť testovať približne tri týždne a dostal ma natoľko, že by som nemal problém vymeniť ho za moju pôvodne 400-eurovú vlajkovú loď. Stojí však niekoľkonásobne menej.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 Global za 107 €
Kupón fontech43

Xiaomi Redmi Note 4 Global aktuálne patrí medzi tie najpredávanejšie smartfóny, čomu sa ani nečudujeme. Vďaka exkluzívnej cene len pre našich čitateľov, ktorú sme pripravili v spolupráci s jedným z najlepších čínskych e-shopov, bude tento kúsok ešte predávanejší. Zostáva už len 5 kusov exkluzívneho zľavového kupónu fontech43, ktorý po aplikovaní zrazí cenu smartfónu na 107 €.

Zobraziť celú galériu (7)
Screenshot / Gearbest

Výbava, ktorá v tejto cenovej kategórii nemá obdoby

Čo teda robí Redmi Note 4 Global najlepším smartfónom strednej triedy? Určite to nie sú vysoké čísla v syntetických benchmarkoch, ktorých výpovedná hodnota nie je práve najvyššia. Je to dokonalá súhra perfektného hardvéru a skvele optimalizovaného softvéru. Osemjadrový Snapdragon 625 vyrobený 14 nm výrobným procesom, až 4100 mAh batéria a výborné MIUI 8 sú hlavnými ťahákmi tohto modelu. Xiaomi dokázalo skĺbiť tieto tri vlastnosti a vytvorilo smartfón s naozaj dlhou výdržou, rýchlym systémom a výkonom, ktorý postačí na každú jednu operáciu. K procesoru sa pridáva aj dostatočná 3 GB RAM pamäť a 32 GB vnútorné úložisko, ktoré je možné rozšíriť o ďalších 128 GB pomocou microSD karty.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi Redmi Note 4X: Lacný smartfón s kvalitami omnoho drahších

Pri bežnom používateľovi sa bude výdrž tohto smartfónu pohybovať v rozmedzí 2-4 dní. A to je už naozaj slušné. Vo výbave Redmi Note 4X nájdeme aj 13 MPx zadný fotoaparát, 5 MPx selfie fotoaparát, 5,5″ displej s FullHD rozlíšením, infračervený port pre ovládanie domácich spotrebičov, snímač odtlačkov prstov či DualSIM s plnou podporou európskych LTE sietí (aj 800 MHz). Perfektné reálne výsledky, nízka cena a kompletná podpora LTE sietí robí z tohto kúsku bestseller.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Zobraziť celú galériu (7)
Screenshot / GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom