Obrovské množstvo fanúšikov spoločnosti Xiaomi v týchto dňoch zažíva veľké sklamanie. Nielenže gigant opäť šliapol vedľa s modelom Redmi Note 4X a nadobudol status zbytočnosti, ale mnohí dokonca siahajú k modelu z minulého roka.

Reč je, samozrejme, o slávnej Redmi Note 3-ke s prívlastkom Pro v názve. Tento jeden z najúspešnejších smartfónov spoločnosti stále ponúka perfektnú kombináciu hardvéru a ceny, ktorá je navyše v špeciálnej verzii doplnená aj kompletnou nádielkou všetkých LTE frekvencií slovenských operátorov. Ak teda aj ty patríš do početnej skupiny používateľov, ktorých Redmi Note 4X sklamalo a akurát hľadáš nový smartfón, rozhodne zbystri svoju pozornosť a nastraž peňaženku. Máme totiž pre teba unikátnu akciu so špeciálnym zľavovým kupónom.

zdroj fotografie: Techmiao

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro s plným LTE za 168 €
3 GB RAM / 32 GB ROM
Kupón FONTECH-RN3P

Myslíme si tiež, že výbavu Redmi Note 3 Pro netreba nijak obšírne rozpisovať, a tak si pripomenieme len jeho najžiarivejšie vlastnosti. Prednú stranu vypĺňa špičkový 5,5-palcový IPS FullHD displej s luxusnou konštrukciou navôkol. Tá navodzuje dokonalý pocit pri držaní a aj z mid-range smartfónu dokáže spraviť exkluzívny kúsok hodný podstatne vyššej cenovky. Pohonným agregátom je v tomto prípade procesor Qualcomm Snapdragon 650 s podporou v podobe 3 GB RAM pamäti a rozšíriteľného 32 GB interného úložiska.

zdroj fotografie: Techmiao

V prípade graficky náročných operácií ťa nesklame akcelerátor Adreno 510. Android 6.0 Marshmallow a nadstavba MIUI 8 tvoria kombináciu, ktorá zahanbí aj poniektoré vlajkové lode. Používateľský zážitok je teda vskutku perfektný a nesmieš zabúdať ani na druhú veľmi podstatnú vlastnosť, ktorou je masívna až 4000 mAh batéria. 16 MPx fotoaparát vzadu a 5 MPx snímač vpredu vytvárajú decentnú fotografickú výbavu, ktorá určite nikoho neurazí.

Nenechaj si ujsť
Otestovali sme Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition s kompletnou podporou LTE sietí. Toto by ste mali vedieť

zdroj fotografie: Techmiao

Čerešničkou na torte je však plnohodnotná DualSIM funkcionalita v tomto prípade aj s kompletnou nádielkou LTE frekvencií, teda vrátane najpoužívanejšej 800 MHz frekvencie, ktorá slúži na pokrytie obcí či diaľnic. A teraz ešte radostná správa na záver.

zdroj fotografie: Techmiao

Vybavili sme pre teba exkluzívny kupón FONTECH-RN3P, ktorý vytvorí pre dvadsiatich vynikajúcu koncovú cenu len 168 €! Tento model spred roka je tak stále skvelou voľbou a ako môžeš vidieť, Xiaomi stále nedokázalo priniesť plne adekvátneho náhradníka v tomto smere. Pri nákupe si ale dávaj pozor aj na prípadné zastavenie slovenskou colnicou, ktoré môže, no nemusí cenu navýšiť o 33 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Novinky