Nesmierne úspešná línia low-endov Redmi od Xiaomi sa môže pochváliť suverénne najlepšími predajnými číslami v celej rodine zariadení giganta. Popravde, niet sa čomu čudovať, kedže každý jeden model dokáže očariť desiatky tisíc fanúšikov, ktorí následne svoje skvelé skúsenosti predávajú aj známym či kamarátom. 

Postupne sa tak počet majiteľov Redmi smartfónov vo veľkom rozširuje po celom svete. Toť krátky príbeh za nemalými úspechmi týchto low-endov. Stále mnohými vyhľadávaný model Redmi 4 sa svojimi vlastnosťami dostal až na samotný vrchol tejto kategórie a opäť dokázal nastoliť trend pre ostatných výrobcov. Tí musia poriadne zapracovať, aby Xiaomi aspoň dorovnali. Xiaomi Redmi 4 sa predáva v dvoch verziách, ktoré odlišuje, samozrejme, použitý hardvér, rozlíšenie displeja, no hlavne označenie Pro v názve výkonnejšieho variantu.

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

O pozornosť sa tentoraz prihlásila práve najvýkonnejšia verzia, a to rovno s pozoruhodnou zľavou. Už na prvý pohľad to načína v tom najlepšom svetle krásna hliníková konštrukcia s 5-palcovým FullHD displejom na prednej strane, ktorý disponuje po obvode 2.5D zahnutím. V útrobách dáva všetkým komponentom inštrukcie procesor Snapdragon 625 podporovaný 3 GB RAM pamäťou a 32 GB interným úložiskom s možnosťou rozšírenia. Ak by si náhodou aj pochyboval o výkone smartfónu, vedz, že žiadna z moderných hier či aplikácii mu nebude robiť problém.

xiaomi redmi 4 prozdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 Pro za 138 €
Kupón P1716G

Avšak zďaleka najdokonalejšie to vychádza, keď si prečítaš až o 4000 mAh batérii, ktorá to pri tomto úspornom procesore dokáže „potiahnuť“ aj niekoľko dní počas náročnej prevádzky. Android 6.0 Marshmallow s populárnou nadstavbou MIUI 8 to spolu dokonale kombinújú pri poskytovaní perfektného zážitku z používania. 13 MPx hlavný spolu s 5 MPx sekundárnym fotoaparátom prinášajú decentné fotografické schopnosti, s ktorými vieš pri správnom nastavení a so štipkou fantázie vytvoriť vcelku unikátne snímky.

Nenechaj si ujsť
Porovnal som tento čínsky smartfón s rovnocenným, no oveľa drahším Samsungom. A výsledok?

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

DualSIM funkcionalita sa berie už ako samozrejmosť, no určite by sa mnohým zišla konečne plná podpora LTE frekvencií, kedže stále chýba 800 MHz frekvencia. Ak to však pre teba nerobí problém, si na správnej ceste nájsť jeden z najlepších smartfónov. A ak sa už dostal až k tejto vete, určite sa bude zaujímať, že tento kus vydareného zariadenia stojí len fantastických 138 €! Vo vzduchu ale stále visí zastavenie colnicou, ktoré cenu navýši o stále prijateľných 27 €.

Takto aplikuješ kupón v košíku:

zdroj fotografie: Screenshot / Cafago

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP