banner-redmi-pro
Ak sa pozrieme na štatistiky, predaje produktov Xiaomi v našich končinách jednoznačne vedú. Dominancia tohto výrobcu je naozaj viditeľná a každá jedna akciová ponúka priláka ešte väčšie množstvo fanúšikov. Čo si teda čínske e-shopy pre vás pripravili tentoraz? 

Xiaomi Redmi 3

Akciová cena: 109 €

Primárnym cieľom akcie je úžasný smartfón Xiaomi Redmi 3, ktorý dokázal neskutočne zdvihnúť kvalitu tých najmenej vybavených smartfónov, teda low-endov. Či je to len hliníková konštrukcia, plne dostačujúci výkon, nadstavba MIUI 8, alebo decentný fotoaparát, všetky tieto aspekty sa postarali o nevídaný zážitok pri používaní tohto zariadenia. Samozrejme, cena bola taktiež veľmi nízka, no v momentálnej akcii je až na pekelne nízkej hodnote. Redmi 3-ka môže byť vaša už za 109 €, čo predstavuje vskutku jedinečnú ponuku. Pripomeňme si aj tie slávne špecifikácie a atribúty, ktoré preslávili tento smartfón.

xiaomi-redmi-3-hands-on-fotky (4)

Kúpiť Xiaomi Redmi 3 za 109 €

Už prvé uchopenie vám vyčarí úsmev na tvári od ucha k uchu. Na svedomí to má luxusná konštrukcia tvorená hliníkom s efektným vzorom na zadnej strane, ktorý vytvára unikátny efekt. Vpredu si svoje miesto našiel na dnešné pomery kompaktnejší displej s uhlopriečkou 5-palcov a HD rozlíšením. V útrobách prémiového dizajnu operuje procesor Snapdragon 616, ktorý podporuje 2 GB operačná pamäť RAM a 16 GB interné úložisko s možnosťou rozšírenia microSD kartami. Možno si poviete, že toto je kombinácia, pri ktorej nemôžeme očakávať bleskové reakcie systému a príjemné používanie.

xiaomi-redmi-3-hands-on-fotky (3)

Opak je však veľkou pravdou a nadstavba MIUI 8 s Androidom 5.1 Lollipop dokáže divy. Čerešničkou na torte je 4000 mAh batéria, ktorá dokáže poskytnúť výdrž aj na úrovni 2-3 dní. Vo výbornom svetle sa počas nášho testovania ukázal aj 13 MPx hlavný fotoaparát, ktorému na prednej strane sekunduje 5 MPx snímač. Výbavu Redmi 3-ky uzatvára DualSIM funkcionalita s podporou 4G na už veľmi dobre známej trojici frekvencií. Nechoďte nikam, máme ešte jeden malý bonus navyše.

TIP: Recenzia | Xiaomi Redmi 3: Keď aj lacný smartfón môže byť nadupaný

Xiaomi Mi Band 2

Akciová cena: 28,75 €

Xiaomi Mi Band 2 vám azda nemusíme extra predstavovať. Novinka zo začiatku tohto leta, ktorá sa zaraďuje do segmentu fitness trackerov, je hrdým nasledovníkom predchádzajúcich generácií. Veľkou novinkou je však 0,42-palcový OLED displej, na ktorom sa zobrazujú dôležité informácie, ako čas, prejdené kilometre / kroky, ikona pri príchodzích notifikáciách a ďalšie. Nesmieme zabúdať ani na merač tepovej frekvencie a vylepšený mechanizmus na presnejšie meranie krokov.

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(18)

Koľko teda stojí táto špičková kombinácia od jedného z najväčších výrobcov na svete? Za Mi Band 2 zaplatíte v súčasnej akcii menej ako 30 €, presnejšie hovoríme o cene 28,75 €. Za obidva produkty zaplatíte spolu taktiež veľmi výhodných 138 €. Odporúčame vám pozrieť si aj našu podrobnú písanú recenziu, respektíve kratší videopohľad na tento parádny fitness náramok.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 29 €

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Band 2: Lepší nielen displejom

Zobraziť celý výpredaj

Pošli nám TIP na článokNovinky