HTC o konkurencii: ,,Samsungu ide len o peňažný zisk, Xiaomi nie je súper“

Pokiaľ ide o HTC a Samsung, obe spoločnosti už predstavili svoje vízie vlajkových lodí pre rok 2015. Všetci sme oboznámení so špecifikáciami, dizajnom a ťažné rysy nových zariadení Samsung Galaxy S6 / S6 a HTC One M9 priniesli značnú evolúciu. Rovnako ako v každej inej vojne, všetky prostriedky sú prijateľné, pokiaľ ide o vlastné ciele.

HTC One M8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Jeden z prvých výstrelov v tejto hospodárskej vojne práve prišiel od marketingového riaditeľa HTC, Idrisa Mootee. Podľa neho je Samsung len „masívna značka“ a „nezáleží jej na nič inom, než za účelom dosiahnutia zisku“. Dôvodom týchto tvrdení je jeho viera, že konkurentovi z Južnej Kórei sa nepodarilo nadviazať spojenie medzi spotrebiteľmi a ich zariadeniami. Avšak treba uznať, že doba zaváhaní, lagov a občasných pádov aplikácií pominula. „Samsungu ide iba o zisk“, zaznelo tiež. Mnoho silných tvrdení ihneď rozhádalo internet. Avšak čo sa dalo čakať?

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Mootee tiež spomenul Xiaomi a jeho marketingový zámer. Tvrdil, že „pochybné Apple v Číne“ nikdy nedosiahne level originálu v USA. A čo viac, vyjadril sa, že obchodná stratégia firmy „má veľmi krátku životnosť.“

Aký názor na celú vec máte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.