ZUK Z2
Xiaomi nedávno predstavilo svoj nový, ľudový televízor. Konkrétne sa jedná o rad smart TV Xiaomi MiTV 4A, ktorý v pomere cena / výkon dosahuje perfektné výsledky. Predstavené boli štyri veľkostné verzie, kde nechýbali verzie buď s FullHD rozlíšením, alebo 4K. My ti teraz prinášame ich prvé reálne snímky. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

To, že firma Xiaomi má vo svojom portfóliu naozaj veľkú paletu rôznych výrobkov, počnúc špičkovými smartfónmi, rychlovarnými kanvicami, skvelými akčnými kamerami a ďalšími produktmi, je o ňom dobre známe. Teraz nám ale priniesol novú generáciu televízorov, ktoré vynikajú najmä v pomere cena / výkon.

Xiaomi MiTVZdroj fotografie: IT168

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4X za 155 €
Zľavový kupón Note4XGB

Nový rad cenovo dostupných Xiaomi MiTV 4A televízorov víta až 4 veľkostné verzie. Dve „najmenšie“, teda 43 a 49-palcová, sú ponúkané s FullHD rozlíšením. Jemnejšie 4K rozlíšenie sa rozprestiera na 55 a 65-palcových obrazovkách a všetky verzie podporujú technológiu HDR 10. Všimnúť si môžeme pomerne úzkeho rámika po obvode samotných obrazoviek, vďaka ktorému má divák zo sledovania týchto TV ešte lepší dojem.

Xiaomi MiTVZdroj fotografie: IT168

Fotografie zachytávajú 43-palcovú verziu MiTV 4A, ktorej rozmery sú 965.0 mm na šírku a 609 mm na výšku aj so stojanom. Pri pohľade z boku si môžeme všimnúť, že novinka nepatrí zrovna medzi najtenšie smart TV a v najhrubšom mieste meria 74.2 mm. Tenkosť však nie je primárnou vlastnosťou týchto TV a keďže ide o cenovo dostupnú elektroniku, niekde sa nízka cena musí prejaviť. Hmotnosť samotnej TV je 7,8 kg. Vďaka štyrom otvorom na zadnej starne je tiež možné televízor umiestniť do držiaka na stenu.


Zdroj fotografie: IT168

Čo sa vnútorného hardvéru týka, k dispozícii štvorjadrový procesor Amlogic T962 s taktom 1,5 GHz, 2 GB DDR4 RAM pamäť a 8 GB / 32 GB vnútorná pamäť. Konektivitu tvorí WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 BLE, HDMI konektory, Ethernet port či klasické USB 2.0 konektory.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi MiTV 4A sú „najlepšie televízory na svete“, ktoré si môže dovoliť každý!


Zdroj fotografie: IT168

Xiaomi MiTVZdroj fotografie: IT168


Zdroj fotografie: Dglte

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
7%
Páči sa mi to
47%
Chcem to
27%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
7%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak