banner-redmi-note2
Nie je tomu dávno, čo v našich končinách slovo Xiaomi nič neznamenalo. V priebehu pár rokov však spoločnosť ukázala, že produkty precíznej kvality a kvalitného softvéru nemusia zaručene stáť stovky až tisícky eur a tlačí sa na prvých priečkach so zaužívanými pojmami vo svete technológií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame

Po odštartovaní nového modelu Xiaomi Mi4c, ktorý už momentálne testujeme ako prví na Slovensku, sa firme otvorili brány aj na ostatné čínske a neoficiálne aj európske trhy. Ten s 5-palcovým FullHD displejom, 2 GB (16 GB) /3 GB (32 GB) operačnej pamäte RAM a Snapdragonom 808 od Qualcommu predviedol skvelé výsledky nielen v benchmarkoch, ale aj v reálnych testoch. Obľúbenú nadstavbu MIUI už v 7. generácií a rýchle nabíjanie Q-Charge 2.0 dopĺňa podpora dualSIM a skoro najnovší Android 5.1.

mi4c-teardown-11
Teraz sa tento model podrobil kompletnému teardown-u, ktorý odhalil vnútro smartfónu. Všimnúť si môžme akumulátor s 3000 mAh kapacitou, rozobraného konektoru USB Type-C 2.0, oboch snímačov (13 MPx zadný a 5 MPx predný) či sady snímačov priblíženia a nechýba náhľad aj na základnú dosku z oboch strán.

mi4c-teardown

mi4c-teardown-10

Zdroj: Mobile.IT168.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP