banner-mi-mix
Zrejme sa všetci zhodneme na tom, že Xiaomi Mi MIX bol a stále je najväčším prekvapením roka 2016. Tento revolučný prístroj obdržal slová chvály po celom svete a len veľmi ťažko by sme hľadali jeho negatívne vlastnosti. Tento phablet túži vlastniť snáď každý technologický nadšenec, avšak zohnať ho nebolo donedávna vôbec jednoduché.

Na samom začiatku predaja bol k dispozícii len skutočne obmedzený počet kusov. Mesačne mal čínsky technologický gigant vyrobiť len 10 000 jednotiek tohto bezrámikového elegána, pričom tento počet ďaleko zaostával za počtom záujemcov. Neskôr sa však situácia otočila a Xiaomi Mi MIX tak zavítal do ponuky nielen svetových, ale aj slovenských e-shopov. Napriek zlepšenej dostupnosti však bola cena stále privysoká. Ak vysoká cenovka dokázala odradiť od kúpy aj teba, tak zbystri svoju pozornosť, pretože najvybavenejšiu verziu tohto smartfónu si teraz môžeš zaobstarať výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. E-shop Gearbest nám totižto poskytol zľavový kupón, ktorý aktuálnu cenu 903 € zrazí na doslova neuveriteľných 715 €! Rozdiel činí masívnych 188 €, ktoré môžeš pri využití aktuálneho kupónu ušetriť.

xiaomi-mi-mix-testujeme-2

Kúpiť Xiaomi Mi MIX s 18 karátovým zlatom za 715 €
Kupón: ROSTYMIX

Ak by náhodou niekto zabudol, prikladáme základné informácie o tomto jedinečnom zariadení. Jeho hlavou dominantou je obrovský 6,44-palcový 2K displej, ktorý zaberá až 91,3 % prednej plochy. Netradične pod displejom je umiestnená 5 MPx predná kamera. Naopak vzadu si miesto našiel hlavný 16 MPx fotoaparát, ktorému robí spoločnosť skener odtlačkov prstov a dvojtónový LED blesk. Telo smartfónu je zo všetkých strán pokryté prémiovým keramickým sklom, pričom obrubu hlavného fotoaparátu a skenera odtlačkov tvorí 18 karátové zlato. Priestor na kompromisy bol rovnako neprípustný aj v útrobách Mi MIX-u, vďaka čomu sa môže pochváliť 4-jadrovým Kryo procesorom Snapdragon 821.

xiaomi-mi-mix-testujeme

Aby toho nebolo málo, k dispozícií je aj 6 GB pamäte RAM či 256 GB interné úložisko. Šťavu tomuto smartfónu zabezpečuje akumulátor o kapacite 4400 mAh, ktorý podporuje rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0. Jediným menším sklamaním je neúplná podpora „slovenských“ LTE sietí. Tento menší neduh je však dokonale vykompenzovaný exkluzívnym pocitom, ktorý zo smartfónu Xiaomi Mi MIX neustále vyžaruje. V e-shope Gearbest.com môžete po novom tento prístroj kúpiť za omnoho výhodnejšiu cenu. Stačí uplatniť zľavu vo forme kupónu ROSTYMIX a cena razom klesne na fantastických 715 €. Ak sa túto skutočne výhodnú zľavu rozhodnete využiť, tak vedzte, že treba počítať aj s prípadnou platbou DPH, ktorá môže cenu navýšiť o 143 €. Rozhodne vám však odporúčame preštudovať TIP redakcie k objednávaniu smartfónov z Gearbest.com.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP