Hudba dokáže spríjemniť mnohé každodenné činnosti. Najlepšie, samozrejme, je, keď si môžeš svojich obľúbených interpretov vychutnávať v pohodlí domova a bez akéhokoľvek rušenia.

Počúvanie hudby ti však môže spríjemniť aj prácu alebo cestu v autobuse či vlaku. Keď už si hudbu vychutnávať, tak prečo nie naplno? K tomu ti môžu dopomôcť aj jedny z najlepších slúchadiel od Xiaomi. Tentokrát nemáme na mysli žiadne štuple za pár eur, ale poriadne štúdiové slúchadlá na uši. Jedná sa v poradí už o druhú generáciu slúchadiel Mi Headphones, ktorá vylepšuje už aj tak perfektnú prvú generáciu. S prvou generáciou má dlhodobé skúsenosti aj naša redakcia a môžeme povedať, že na svoju cenu sú takmer dokonalé. Chválime najmä pohodlné podušky a silné basy.

Dizajn ostáva, zvuk napreduje

Vzhľad slúchadiel sa príliš nezmenil a naďalej si teda drží vysoký štandard. Hlavným stredobodom pozornosti je kov s elegantným zlatým nástrekom kombinovaný s veľmi pohodlnou koženkou. Veľkou výhodou je tiež nízka hmotnosť a netoxické materiály. Slúchadlá navyše disponujú odnímateľným káblom a dajú sa poskladať do naozaj kompaktných rozmerov. Čo sa týka zvuku, tak odpor činí 32 ohmov a frekvenčný rozsah je 20 Hz – 40 KHz. Vo výbave je tiež grafénová membrána, ktorá spolu s mocnými basmi a HiFi technológiou vytvára skvelý zvuk kedykoľvek a na akomkoľvek mieste.

Skvelá kompatibilita a jedinečná cena

Keďže kábel je dlhý 1.4 metra a je zakončený klasickým 3.5 mm jack konektorom, pripojíš ich naozaj k takmer akémukoľvek multimediálnemu zariadeniu. Vďaka nízkemu odporu navyše nepotrebujú ani žiaden zosilňovač a perfektne ich rozozvučí aj obyčajný smartfón či počítač. Nechýba ani funkcia prijímania hovorov, prepínanie pesničiek a ovládanie hlasitosti jediným tlačidlom.

Kúpiť Xiaomi Mi Headphones druhej generácie za 64 €
Zľavový kupón pre 15 najrýchlejších: GBHSC105

Pokiaľ si chceš tieto seriózne kvalitné slúchadlá na to najkvalitnejšie počúvanie hudby dopriať, poteší ťa aj ich veľmi prijateľná cena. V e-shope GearBest ich totiž momentálne môžeš získať so zaujímavou 28% zľavou, ktorá je dostupná len pre našich čitateľov. Vďaka tejto zľave si ich môžeš zakúpiť rovnako lacno ako Číňania (oficiálna cena v Číne – 499 juanov / 64 €). Všetko, čo preto stačí urobiť, je prihlásiť sa do e-shopu a v košíku použiť exkluzívny kupón GBHSC105. Ten zníži cenu na vynikajúcich 64 €, pričom ako spôsob dopravy odporúčame zvoliť EU Express (Priority Line) za 2 €, vďaka ktorému odpadá povinnosť platby DPH. Aj tentokrát je kupón obmedzený pre prvých 15 najrýchlejších záujemcov. Kupón má aj časové obmedzenie a jeho platnosť je do 6. októbra 23:59.

Takto aplikuješ kupón:

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot / GearBest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom