banner-mi-band-2
Nebojte sa, nestrašíme vás a študenti si ešte stále môžu plnými dúškami užívať letné prázdniny. Sem tam sa však objaví výhodná akciová ponúka, ktorá sa jednoducho neodmieta a na spolužiakov či kamarátov môžete zapôsobiť ihneď prvý deň v škole. Xiaomi, ako priekopník v oblasti gadgetov a príslušenstva, má rozmanité množstvo produktov v ponuke a my si teraz ukážeme tie najlepšie v akcii e-shopu Gearbest.com. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Yeelight farebná LED žiarovka s ovládaním cez WiFi

Cena: 17,17 €!

Ak si chcete trochu zveľadiť domácnosť nejakým smart produktom, inteligentná LED žiarovka je výborným riešením. Práve LED žiarovka Xiaomi Yeelight so 16 miliónmi farieb, ovládaním cez WiFi pomocou aplikácie a vysokokvalitným konštrukčným prevedením, je bezkonkurenčná kúpa. K dispozícii je aj možnosť nastavenia budíka, pri ktorom sa vo vami zvolenom čase rozsvieti žiarovka a spríjemní tak napríklad vstávanie. V neposlednom rade nesmieme zabúdať ani na rôzne predvolené farebné scény.

Kúpiť Xiaomi Yeelight LED žiarovku za 17 €

xiaomi-yeelight-led-ziarovka

Xiaomi Yi Dash Cam

Cena: 50,51 €!

Ďalším produktom vo výbere je špičková bezpečnostná kamera do auta. Xiaomi Yi Dash Cam dokáže nahrávať FullHD video pri 60 fps, ktoré poskytne dostatočnú kvalitu a plynulosť video záznamu. Samotný záznam sa ukladá na microSD kartu s maximálnou veľkosťou 64 GB. Objektív sníma v 165 stupňovom uhle, má perfektnú svetelnosť f/1.8 a výdrž dodáva 240 mAh batéria. Samozrejme, pre toto zariadenie je dostupná aj príslušná aplikácia v Google Play.

Kúpiť Xiaomi Yi Dash Cam za 51 €

xiaomi yi car cam

Xiaomi Mi WiFi Router 3

Cena: 24,93 €!

Čínsky gigant má vynikajúce príslušenstvo aj v oblasti sieťových technológií. Mi WiFi Router 3 router je výborným príkladom a jedná sa o špičkový produkt. Podporuje štandard 802.11ac, na tele nájdeme 4 antény pre čo najväčší dosah signálu, 128 MB DDR2 RAM pamäte a aplikáciu pre vzdialenú správu. Tento nadupaný router môžete kúpiť v aktuálnej zľave len za necelých 25 €. 

Kúpiť Xiaomi Mi WiFi Router 3 za 25 €

xiaomi mi wifi router 3c oficialne-2

Nádherná stolová lampa Xiaomi

Cena: 40,08 €!

Zbrusu nový sub-brand Xiaomi, spoločonsť Mijia, prezvala výrobu nových smart produktov do domácnosti. Medzi najväčšie „trháky“ tento rok patrí aj nádherná stolová lampa s moderným dizajnom a ovládaním cez aplikáciu v smartfóne. Dostupné sú až 4 režimy svietenia. Spoločnosť udáva odhadovanú životnosť 25 000 hodín. Ak chcete moderný dizajnový doplnok do bytu alebo domu, tento gadget vás zaručene poteší!

Kúpiť nádhernú stolovú lampu Xiaomi za 40 €

mj-leddeng6-02-1080

Prenosné LED svetlo s USB výstupom

Cena: 2,76 €!

Ako ďalší gadget sme vybrali jednoduchú LED lampičku s USB výstupom, ktorá však dokáže vyprodukovať veľmi silné svetlo vďaka výkonu 1,2 W. Vysokú kvalitu produktu zaručujú aj diódy od firmy OSRAM.

Kúpiť prenosné LED svetlo s USB výstupom za 3 €

Xiaomi Power Banky  (8)

Prenosný repelent proti komárom

Cena: 7,20 €!

Xiaomi dokáže vytvoriť naozaj hocičo. Len pred niekoľkými týždňami čínsky gigant predstavil prenosný repelent proti komárom, ktorý ocenilo množstvo fanúšikov. Pre jeho uvedenie do prevádzky ním stačí potočiť o 90 stupňov, vložiť podložku a pripojiť zdroj. Indikátor sa rozsvieti a zariadenie začne pracovať. Otravným komárom tak môžete dať zbohom!

Kúpiť prenosný repelent proti komárom za 7 €

xiaomi repelent proti komarom pb

TIP: Nový prenosný repelent proti komárom od Xiaomi stojí len 4 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
78%
Chcem to
8%
Mám to
3%
Nepáči sa mi to
3%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.