Na trhu s čínskymi zariadeniami aktuálne prebieha obrovská cenová vojna medzi dvomi najznámejšími e-shopmi – Gearbest a Banggood. Obaja predajcovia spustili masívne jesenné výpredaji a prebiehajú sa, kto ponúkne lepšiu cenu. V boji o nízke ceny Xiaomi zariadení teraz vyhráva prvý z menovaných, keďže ponúka tri najhorúcejšie kúsky za brutálne ceny a s dodaním bez DPH.

Xiaomi Mi Notebook Air 13

Najnižšia cena bez DPH: 507 €

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 bez DPH za 507 €
Zľavový kupón XM13Jo

V súčasnosti sme veľmi často svedkami masívnych zliav, ktoré zasiahli aj Xiaomi Mi Notebook Air 13. Vďaka limitovanému kupónu XM13Jo si ho môže len prvých 15 zákazníkov zakúpiť za famóznych 507 €, čo je doposiaľ najnižšia dostupná cena. Navyše, pri výbere dopravy EU Express s cenou necelých 5 € nemusíš mať starosť o žiadne dodatočné poplatky, teda DPH.

Xiaomi Mi Notebook Air 13 prichádza s nádherným 13,3″ IPS displejom, ktorý ponúka jemné FullHD rozlíšenie. O výdrž sa stará veľká 5107 mAh batéria, ktorá notebooku energiu na viac ako 9 hodín sledovania filmov. Mi Notebook Air zvládne vďaka procesoru Intel Core i5-6200U Skylake aj náročnú prácu. Ten obsahuje 2 jadrá, z ktorých každé pracuje na takte 2,3 GHz a v prípade potreby vyššieho výkonu je k dispozícii automatické pretaktovanie na frekvenciu až 2,8 GHz.

Vo vnútri zariadenia sa nachádza dedikovaná grafická karta Nvidia GeForce 940 MX s 1 GB GDDR5 pamäťou. Operačná pamäť o veľkosti 8 GB typu DDR4 sa postará o hladký chod systému a s použitým 256 GB SSD diskom je štart systému, ale aj načítanie súborov naozaj rýchle. Hmotnosť zariadenia sa zastavila na 1,28 kg. Mi Notebook Air 13 prichádza aj s obojstranným USB Type-C konektorom, HDMI a dvomi USB 3.0 portami. 3,5 mm audio jack, WiFi, Bluetooth a videokamera sú už samozrejmosťou. Ako operačný systém Xiaomi zvolilo Windows 10, ktorý je dostupný v čínskom a anglickom jazyku.

Mi Robot Vacuum

Najnižšia cena bez DPH: 235 €

Kúpiť Xiaomi robotický vysávač bez DPH za 235 €
Zľavový kupón XIAOMIVAC

Najnižšej ceny v histórii sa dočkal aj robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum. Pri aplikovaní kupóna XIAOMIVAC jeho cena klesne na parádnych 235 €. Samozrejme, samotné dodanie opäť prebieha bez DPH a iných poplatkov vďaka preprave EU Express. Poštovné pritom stojí len 4 €.

Mi Robot Vacuum je aj vybavený hneď niekoľkými senzormi, ktoré pomáhajú pri čistení, respektíve pri pohybe po miestnosti. Vo vnútri nájdeme masívny ventilátor s dostatočnou sacou silou, ktorej neujde ani tá najmenšia čiastočka prachu. 5200 mAh batéria zaručí 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo je ekvivalent 250 povysávaných m2. Viac sa dočítaš v našom detailnom článku, kde sme rozpísali všetky funkcie nového robotického vysávača od Xiaomi.

Čistička vzduchu

Najnižšia cena: 106 €

Kúpiť Xiaomi čističku vzduchu za 106 € bez DPH
Kupón GBMiAirP

Rozmanité portfólio Xiaomi obsahuje aj rôzne čističky, ktoré dokážu okamžite zlepšiť prostredie, no hlave čistotu v byte či dome. Jednou z najobľúbenejších je zaručene táto čistička vzduchu. Dizajnovo veľmi podarené zariadenie dokáže za hodinu prečistiť až 380 ma navyše vďaka inteligentným funkciám ju môžeš ovládať doslova odkiaľkolvek. Či už si v práci, alebo niekde na dovolenke, vďaka aplikácii Mi Home budeš mať plnohodnotný prehľad o čistote prostredia doma. Skutočne extrémne podarené zariadenie, ktoré teraz navyše kúpiš v zľave len za 106 € pri použití kupónu GBMiAirP. Čerešničkou na torte je doprava EU Express bez DPH s cenou len 4 €.

Kupóny je možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú