Xiaomi E4 je Mi4 s 2 GB RAM. Koľko bude stáť?

Teraz čítate
Xiaomi E4 je Mi4 s 2 GB RAM. Koľko bude stáť?

Xiaomi Mi4 je minuloročná vlajková loď čínskeho giganta Xiaomi, ktorá prišla s výkonným procesorom, 3 GB RAM a pôsobivým 13 MPx fotoaparátom. Xiaomi teraz chystá lacnejšiu alternatívu tohto TOP modelu.

[/blockquote]

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Xiaomi Mi4 si držal miesto vlajkovej lode až do momentu, kedy spoločnosť prišla s novým high-end modelom Mi Note. Mi4 však prišla s veľmi zaujímavou cenou, ktorá je 1999 čínskych juanov (297 €), ešte v júli minulého roka. Xiaomi Mi4 je nepochybne stále zaujímavým smartfónom, no pre tých, ktorým sa zdá cena Mi4 stále vysoká, Xiaomi chystá lacnejšiu verziu. Ide o Xiaomi E4.

SAMSUNG CSC

Recenzia – Xiaomi Mi4

Xiaomi E4 len pred niekoľkými hodinami prešiel certifikačným úradom TENAA, čo je vlastne “čínske FCC”. Zariadenie príde s rovnakými špecifikáciami a aj dizajnom ako Mi4. Jediný rozdiel bude vo veľkosti RAM pamäte, ktorá bude 2 GB. Tešiť sa tak opäť môžeme na Snapdragon 801 procesor, 13 MPx fotoaparát a 5″ displej, no tentokrát za nižšiu cenu.

xiaomi-mi4-2GB-edition-3

V Číne sa bude tento smartfón predávať v troch rôznych verziách, pričom každý z nich má podporu pre iné siete – China Mobile, China Unicom a China Telecom. Finálna cena Xiaomi E4 ešte nie je známa, no nemala by prevýšiť hranicu 300 dolárov. Pošuškáva sa, že cena bude niekde na hranici 250 €.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
  • Pepan

    Zajímavé a bude zajímavé,jestli to bude i s podporou 3G pro ČR,,snad ano a snad bryz v prodeji,,,,

    • Suffokate

      Podporu 3G ma aj MI4 :) asi si myslel 4g