Je to už skoro pol roka, odkedy smartwatch WeLoop Hey 3S úspešne prešli crowdfundingovou kampaňou na oficiálnych stránkach spoločnosti Xiaomi. Ich úspech potvrdzuje ich prvotriedne kvality, inovatívnosť a vysoký štandard.

WeLoop Hey 3S nie sú obyčajné smartwatch. Už po konštrukčnej stránke prinášajú hneď niekoľko inovácií. Hlavnou časťou hodiniek je drobné vodotesné telo s hmotnosťou iba 38 gramov, vďaka ktorému ich pri pohybe necítiť a zaujmú tiež nežnejšie pohlavie. Dve hardvérové tlačidlá sú umiestnené na navzájom opačných bočných hranách.

Vymeniteľné remienky

Dvojfarebný remienok z mäkkej gumy je jednoducho vymeniteľný, bez nutnosti špeciálnych nástrojov. Postačia ti ba tvoje ruky. Náhradné remienky v rôznych farbách sa dajú kúpiť z Číny do 5 € a striedať ich tak môžeš kedykoľvek počas nálady.

Reflexívny displej

Zvýšenú pozornosť si určite zaslúži použitý 1,28 palcový displej s rozlíšením 176 x 176 pixelov. Ten disponuje technológiou Always-On, čo znamená, že ostáva stále zapnutý a zobrazuje čas. Možno teraz vyznie veľký žrút energie, no v tomto prípade to tak nie je. Bežný displej potrebuje pre zobrazovanie údajov silné LED podsvietenie. Displej hodiniek WeLoop Hey 3S obsahuje špeciálnu reflexnú vrstvu, ktorá dokáže využívať okolité svetlo pre svoje vlastné podsvietenie. Vďaka tomu nielen, že v standby režime nepotrebujú energiu pre podsvietenie, ešte aj ponúkajú výbornú čitateľnosť na priamom slnku.

Neobľúbená nepriama úmera – viac slnka, horšia čitateľnosť – tu neplatí, ba dokonca čím viac slnka, tým lepšie je vidieť obraz na hodinkách. Pre používanie v noci a v miestnosti je k dispozícii tiež obyčajné umelé podsvietenie po stlačení tlačidla. Po systémovej stránke sú hodinky cielené predovšetkým pre ľudí v pohybe. Vďaka rozhraniu Bluetooth 4.0 si hodinky výborne rozumejú s Android a iOS zariadeniami. Podporujú výmenu notifikácií, synchronizáciou pohybových údajov, ale aj aktualizáciu softvéru a inštaláciu vlastných ciferníkov.

GPS záznam trasy aj bez smartfónu

Pri behu a bicyklovaní je možné využiť vstavané GPS s GLONASS v hodinkách pre záznam trasy a analýzu tempa, rýchlosti a trasy pre dosiahnutie ešte lepších športových výsledkov. Samozrejmosťou je snímač tepu s kontinuálnym snímaním. Nechýba ani režim pre plávanie, kedy stačí nastaviť dĺžku bazéna a začať plávať. Samozrejmosťou sú aj drobné miniaplikácie ako stopky, časovač. Pod povrchom sa nachádza 270 mAh batéria, ktorá podľa slov výrobcu zabezpečí dostatok energie v stand-by režime na 30 dní, prípadne až 20 hodín nepretržitého záznamu športovej aktivity pomocou systému GPS.

Skvelá výdrž a ešte lepšia cena

Ak chodievaš pravidelne behávať, napríklad 2 hodiny denne, na jedno nabitie ti hodinky WeLoop Hey 3S vydržia približne 5 dní. Nabíjanie prebieha pomocou pribaleného magnetického doku a USB rozhrania. Skvelou správou je tiež dostupnosť viacerých jazykov v systéme hodiniek, medzi ktorými nechýba ani angličtina. Nielen dokonalé funkcie, ale aj dokonalá cena špecifikuje azda najlepšie smart hodinky, na ktorých sa podieľal čínskych technologický gigant Xiaomi.

Kúpiť smartwatch WeLoop Hey 3S za 76 €
Zľavový kupón KXFRDZAF

Ak využiješ limitovaný zľavový kupón KXFRDZAF, cena hodiniek klesne na skvelých 76 €. Dlho by si váhať určite nemal, pretože tento kupón je dostupný pre prvých 20 zákazníkov. Bežná cena hodiniek až 110 €.

Zľavový kupón môžeš aplikovať v košíku

Zobraziť celú galériu (9)
Screenshot / Geekbyuing

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom