Xiaomi má medzi technologickými nadšencami naozaj skvelé renomé. Tieto pozitívne správy sa pritom znásobujú každým mesiacom a najmä každým novým gadgetom, ktorý zíde z linky v Číne. Teraz tu však máme obrovský výpredaj takmer celého portfólia, navyše za ceny, ktoré rozhodne nie sú bežným štandardom.

Xiaomi Redmi 4A

Cena: 86 €

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za 86 €

Prvým smartfónom na zozname je najlacnejší model v histórii Xiaomi. Redmi 4A sa považuje za dokonalý smartfón s cenou pod 100 €. Čomu vďačí takýmto pozitívnym hodnoteniam? Poteší ťa najmä elegantný dizajn, 5-palcový HD displej, nadstavba MIUI, DualSIM funkcionalita či v neposlednom rade 3120 mAh batéria.

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Tá je v kombinácii s energeticky nenáročným hardvérom skutočne veľkou výhodou. A za 86 € je to takmer dokonalá kúpa. Ak ti balík aj náhodou zastavia na colnici, zaplatíš len 17 €!

Xiaomi Redmi Note 4X (Globálna verzia)

Cena: 162 €

xiaomi redmi note 4zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4X v globálnej verzii za 162 €

Redmi Note 4X možno považovať za aktuálneho kráľa strednej triedy. Xiaomi týmto kúskom doslova vytrelo zrak ostatným výrobcom. Luxusný dizajn, 5,5-palcový FullHD displej, Snapdragon 625 v kombinácii so 4 GB RAM pamäťou a 64 GB úložiskom, respektíve až 4100 mAh batéria skutočne nie je bežnou záležitosťou týchto smartfónov.

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Nechýba však ani 13 MPx fotoaparát doplnený o 5 MPx selfie kameru. Európanov zas nesmierne poteší plná podpora všetkých LTE frekvencií. Len za 162 € by si nemal dlho váhať nad kúpou. Colné poplatky ťa vyjdú na 32 €.

Xiaomi Mi5C

Cena: 180 €

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi5C za 180 €

Model Mi5C je takým tichým zabijakom v strednej triede. Svoju nízku extravagantnosť však dokonale kompenzuje pri reálnom používaní, kedy sa jeho silné stránky naplno prejavia. Používateľovi ihneď padne do oka krásny luxusný dizajn, dostatočný výkon, nadpriemerný 12 MPx fotoaparát či podpora rýchleho nabíjania.

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Zamrzí tak len absencia 800 MHz LTE frekvencie a pre niektorých možno aj premiérové použitie vlastného procesora od Xiaomi. Viac ti však prezradí naša recenzia. Ak sa ti teda Mi5C zapáči, môžeš ho kúpiť už za skvelých 180 €, avšak počítaj s dodatočnými poplatkami na colnici vo výške 36 €.

Xiaomi Mi Note 2 64 GB verzia

Cena: 330 €

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Kúpiť Xiaomi Mi Note 2 za 330 €

Výber smartfónov zakončíme niekdajšou vlajkovou loďou Xiaomi. Mi Note 2 sa ešte stále považuje za najkrajší smartfón čínskeho výrobcu, za čo vďačí najmä kombinácii kovu a skla, respektíve zahnutému displeju. O výkon sa stará v tomto prípade procesor Snapdragon 821, ktorý kooperuje so 4 GB RAM pamäťou a 64 GB úložiskom.

zdroj fotografie: Dávid Igaz

Blesková nadstavba MIUI 8 a 4070 mAh batéria sú už len záverečným stvrdením nesporných vlastností tohto high-endu. V aktuálnej akcii ho potom kúpiš len za 330 €. Rátaj však aj s poplatkami, ktoré činia 66 €.

Gadgety

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom