Spoločnosť Vernee možno nepatrí medzi svetovo preslávených výrobcov smartfónov, no svojimi modelmi sa k tomuto titulu čoraz viac približuje. Dôkazom toho je aj jej najnovší model Vernee Mars Pro, ktorý vo svojej nádhernej konštrukcii skrýva obrovský potenciál. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Svojím posledným počinom spoločnosť Vernee dokazuje svoje schopnosti vytvoriť fantastický smartfón s jedinečným dizajnom. Ten je na zadnej stene tvorený matným povrchom a z náprotivnej strany má displej vôkol seba iba 1 mm rámiky. Spracovanie modelu Mars Pro len odráža estetické cítenie spoločnosti pri jeho návrhu. Tým si tento elegantný kúsok právom zasluhuje titul jedného z najkrajších smartfónov v kategórii so 6 GB operačnou pamäťou RAM. Vďaka technologickým inováciám pokrýva displej Vernee Mars Pro prevažnú časť prednej strany a prináša perfektný dizajnový zážitok.

zdroj fotografie: Vernee

Celokovová konštrukcia s temperamentom


zdroj fotografie: Vernee

Nenechaj si ujsť
6 GB RAM nemajú iba vlajkové lode s premrštenou cenou. Vernee Mars Pro stojí hlboko pod 200 €!

Inšpirovaný sopečným sklom, obsidiánom, prináša Vernee Mars Pro rovnako silný odtieň čiernej farby. Jeho konštrukcia je vyrábaná špeciálnym procesorom úprav, v ktorých je spracovaných až 6 druhov hliníkového materiálu pomocou osemnástich spôsobov CNC obrábania. Unikátny čierny matný povrch zadného krytu je vytvorený pieskovaním povrchu, čím bola vytvorená textúra, ktorá pri uchopení do ruky pripomína kvalitný povrch papiera. Navyše je táto plocha protišmyková, takže výborne sadne do rúk používateľa, pričom je zabezpečená aj vyššia odolnosť proti poškodeniu. Kombinácia špičkových technológií a nádherného dizajnu robia z toho kúsku skutočného elegána.

Pravdepodobne najkrajšia vlajková loď so 6 GB RAM

vernee mars pro
zdroj fotografie: Vernee

Elegantný dizajn a prvotriedne konštrukčné spracovanie však nie je to jediné, čím Vernee Mars Pro vyniká. Veľký potenciál sa nachádza aj v jeho hardvérovej výbave. Vďaka mnohonásobným úpravám, zmenám a vylepšeniam dosahuje výsledná hrúbka celého zariadenia iba 7,6 mm. Do tohto tela sa však pohodlne zmestila 3500 mAh batéria, veľká operačná pamäť RAM s kapacitou 6 GB a interné úložisko o veľkosti 64 GB. Výkon pre všetky výpočtové úlohy mu dodáva osemjadrový procesor MediaTek Helio P25 s 2,5 GHz pracovnou frekvenciou.


zdroj fotografie: Vernee

Kúpiť Vernee Mars Pro so 6 GB RAM za fantastických 160 €

Snímač odtlačkov prstov sa však nenachádza ani pod displejom, ani pod zadným fotoaparátom, ale je uložený v pravej bočnej strane. Obrovským plusom tohto smartfónu je aj kompletná podpora európskych mobilných sietí a v podpore tak nechýba ani 800 MHz LTE pásmo. Za hlavného konkurenta si Vernee Mars Pro berie minuloročného zabijaka vlajkových lodí, OnePlus 3T, na ktorého útočí dizajnom, 6 GB RAM pamäťou a o 200 eur nižšou cenou (cena OnePlus 3T sa aktuálne pohybuje na úrovni 360 €). Svoje kvality teraz predáva za fantastickú cenu, ktorá je od 1. do 10. júla stanovená na neuveriteľných 160 €. Za túto sumu ho zakúpiš v obchode GearBest.com.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
  • stef hv

    Až na to že to je Mediatek.Tzn. žiadne „source code“ .

  • peterpan

    Vy ste pri zmysloch a aj čítate po sebe čo píšete? Ze zabijak OP3T loool veď porovnávate neporovnateľné mediatek p25 co je stredná trieda vs snap 821 čo je kategória flagship to sú úplne iné dimenzie výkonu a oba fony sú v totálne inej kategórii .. nečudujem sa že potom máte medzi fony webami také meno..

    Minule sa vám zas na miui.cz vo fóre vysmiali ževraj ste uverejnili článok o defacto neexistujúcej global verzii MI6 s full LTE pásmami pritom sami administrátori miui.cz (VMach3, ingbrzy) potvrdili že žiadna takáto verzia MI6 na trhu nie je a ani sa nechystá.. ..a takéto bludy šírite ďalej medzi ľudí.. sa trochen už zamyslite nad sebou ..a potom nakoniec ja sam vyjdem na smiech a mňa nakoniec obvinia keď uploadnem takéto info ..pritom sa vždy snažím písať a uverejňovať pravdivé a korektné info a preberám aj info od vás a takto vám defacto nepriamo robím reklamu

    • K Mi6 Global. Info o tomto smartfóne máme overené, nám to sám ingbrzy potvrdil, sme s ním v kontakte a na základe jeho info sme článok uverejnili. Potvrdené to však máme aj z druhého zdroja, oficiálneho distribútora Xiaomi smartfónov pre Slovensko (IRD). Toto ti ako dôkaz snáď stačí :)