Internetový obchod TomTop patrí k obľúbeným e-shopom na nákup rôznych gadgetov či techniky z Číny. Aktuálne sa v ňom nachádza vo výpredaji mop Xiaomi Deerma navyše rovno v EÚ sklade.

Xiaomi Deerma mop nie je žiadne smart zariadenie, ktoré by prácu zvládlo stopercentne za teba. Jedná sa o obyčajný mop na zotieranie podláh, ktorý však disponuje niekoľkými zaujímavými vlastnosťami.

Kúpiť mop Xiaomi Deerma za 18 € s dodaním z EU skladu

S mopom Xiaomi Deerma sa dostaneš vďaka jeho 360-stupňovej otočnej hlavici v podstate všade a je tak veľmi jednoduchý na manévrovanie v malých priestoroch. Hodí sa samozrejme na zotieranie všetkých typov podláh a povrchov.

Skvelou vlastnosťou mopu je aj to, že nemusíš permanentne máčať a žmýkať handru, ktorou špinavý povrch zotieraš. Mop totiž funguje na princípe rozprašovania vody, respektíve čistiaceho prostriedku priamo predeň, vďaka čomu s ním stačí iba zotierať povrch.

Nádobka na kvapalinu má obsah 350 ml, čo bez problémov postačí na vyčistenie plochy o rozlohe 100 m2. Vďaka systému rozprašovania vody bude zotretá podlaha takmer okamžite suchá. 

TopTom

Mop dokáže rozprášiť kvapalinu až do šírky 95 cm a jeho váha je prijateľných 750 g. Dĺžka trubice sa dá nastaviť až na 1,2 m, vďaka čomu dosiahneš aj na steny v kúpeľni. O dokonalé zotretie sa stará handrička z mikrovlákna.

Kúpiť mop Xiaomi Deerma za 18,69 € s dodaním z EU skladu

Jeho cena je v obchode TomTop aktuálne 18 € a z pôvodných viac ako 42 € sa teda jedná až o slušnú 57 % zľavu. Z nemeckého skladu ho budeš mať doma v priebehu 3 až 5 dní s dodaním úplne zadarmo. 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom