banner-redmi-3s
Xiaomi Mi Notebook si pozrelo len na našom webe niekoľko tisíc fanúšikov. Svedčí to o masívnom hype, ktorý dokázal výrobca vyprodukovať počas predstavovania. Historicky prvý notebook spoločnosti je synonymom pre krásu, dostatočný výkon a cenovú dostupnosť. Samozrejme, dostupnosť je opäť limitovaná, no ak ste sa pevne rozhodli pre kúpu, určite to nebude veľký problém. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi nám už počas konferencie ukázalo, že dizajn je jedným z hlavných stavebných kameňov a musíme uznať, že notebook je skutočne nádherný z každého jedného uhla. Niekoľko dní od predstavenia sa vždy dočkáme exkluzívnych unboxing fotografií od popredných čínskych portálov a ani teraz tomu nebolo inak. Našim „kamarátom“ v Číne môžeme len a len závidieť, no my sa taktiež budeme snažiť získať notebook na recenziu. Na fotografiách je 13,3-palcová verzia. Z jej výbavy môžeme napríklad spomenúť procesor Intel Core i5 6. generácie, 8 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD disk, dedikovanú grafickú kartu GeForce GT 940MX, AKG a Dolby Audio a v neposlednom rade operačný systém Windows 10 Home, ktorý celé zariadenie menežuje.

Apple MacBook Air môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-mi-notebook-air-ceny

Ak si trochu viac priblížime krivky Xiaomi Mi Notebooku Air, zistíme, že výrobca čo najviac využil prvky minimalistického dizajnu. Dokonca aj logo Mi je ukryté na veľmi dobrom mieste a celá konštrukcia pôsobí tým najprémiovejším dojmom. Na boku sú umiestnené 3 dôležité konektory, a to HDMI, nové USB Type-C a USB 3.0. K zakúpeniu je však aj adaptér s Type-C koncovkou, ktorý ponúka navyše jeden USB port a ešte jeden HDMI port. Podľa týchto unboxing fotografií bude Xiaomi ponúkať aj príplatkové gravírovanie podľa vlastného želania na vrchnú časť Mi Notebooku Air. Nedovolíme si tipnúť cenu tejto služby, no ako poznáme spoločnosť, nebude to veľmi drahá záležitosť.

xiaomi-mi-notebook-air-unboxing-fotky (1)

xiaomi-mi-notebook-air-unboxing-fotky (2)

Na záver si ešte raz pripomenieme cenu tohto majstrovského diela. Cena v Číne je stanovená na 682 € pre vyššie spomínanú verziu a slabší variant s 12,5-palcovým displejom stojí okolo 480 €. Všetky potrebné informácie sa dozviete z nášho podrobného článku. Máme k dispozícii aj exkluzívne informácie, ktoré hovoria o tom, že e-shop iBuygou.com bude už čoskoro predávať notebook za veľmi výhodné ceny. Určite prinesieme detailný článok v prípade, že sa dozvieme ceny a výšku poštovného. Dovtedy sa však pohodlne usaďte a spríjemnite si sobotu prezeraním týchto nádherných fotografií.

TIP: iBuygou.com mení podmienky pri doručení! Pozrite sa, na čo si musíte po novom dávať pozor

xiaomi-mi-notebook-air-unboxing-fotky (5)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom